Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idegesítenek a gyerekek...

Idegesítenek a gyerekek sikongatása, hangoskodása továbbá, hogy az áruházban totyorognak futkosnak előttem. Mit csináljak, hogyan fékezzem a bennem fortyogó dühöt, amit irántuk érzek?

Figyelt kérdés
Más is így van ezzel férfiként vagy csak én vagyok ennyire szánalmas?

2016. jún. 7. 21:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Én akkor érzek minden ilyen apróság iránt indokolatlan dühöt (pusztán mert idegesítőek) mikor túl monoton az életem és nincs hol levezetnem a feszültséget. Próbálj meg eljárni valami sportra ha megengedheted magadnak, esetleg kezdj valami művészetbe és próbálj kevesebbet idegeskedni (na ezt könnyebb mondani mint megtenni, de egy próbát megér).
2016. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan ezt érzem, csak nő vagyok.

Sajnos segíteni nem tudok, de hátha valaki tud értelmes megoldást erre.


21/N

2016. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Én is ezt érzem, pedig van gyermeken, 13 éves.

35/N

2016. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 MZ.per.X ***** válasza:
82%
Én nem mondhatom hogy monoton az életem, sem hogy nincs hol levezetnem a feszültséget, de az utcán, áruházakban, tömegközlekedésen elém csámborgó meg óbégató gyerekek egy pillanat alatt kiverik a biztosítékot, de ugyanúgy sok esetben a felnőttek is.
2016. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Fülhallgató - zene, és az életed meg is változik :)


21/F

2016. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Van 2 gyerekem, elég kicsik (3,5 és 1,5 évesek), de én is így érzek, ahogy te.

Sőt mondjuk nem is annyira a gyerekek idegesítenek, hanem a felnőttek, akik gyökkettővel mennek előttem teljes szélességében elfoglalva az utat, meg csak úgy gondolnak egyet és megállnak előttem, stb stb.

Én is azt vettem észre, hogy ha alapból kicsit feszültebb vagyok, akkor sokkal jobban idegesítenek az ilyesmik.

2016. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%
Nem hinném, hogy ez a probléma idegeskedésre adna okot, vagy ha még is, akkor nem a gyerekekkel van a gond, vagy minden rosszalkodó gyerek hibás, kivéve te. Eleve minden kiskorúban ott a huncutság, teljesen másképp látják a világot, életük a játékról, szórakozásról szól. Te is voltál gyermek, gondolj erre ha düh ébredne benned megint. Nyilván vannak a kelleténél rosszabb kölkök, és határesetek, de én általánosságban írtam le.
2016. jún. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Engem csak akkor zavar a hangoskodás, ha túl erős, vagy ha olyan frekvenciájú, hogy annak a jelentős hányadát a kutyák élvezik.

Sajnos nagyon érzékeny a fülem, nem tudok mit csinálni vele. Fülhallgatót ajánlom neked is, aztán zene be, világ ki.

2016. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
én is ilyen vagyok csak én nő vagyok. Én tudom h nem vagyok vele egyedül, üdv sorstárs.
2016. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Nő vagyok és én is ezt érzem. Ugyanígy vonatkozik a hangosan óbégató férfiakra vagy a nyivákolós összevisszaröhögős nőkre is. Nagyon allergiás vagyok a hangokra. A fülhallgató, zene tökéletes megoldás :)
2016. szept. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!