Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek van olyan ember...

Szerintetek van olyan ember akit mindenki szeret, elfogad? Ha igen milyen emberi tul. Ságai vannak az ilyen embereknek? Ismertek ilyen embert, akár hírességet is, élőt vagy halottat?

Figyelt kérdés

2016. jún. 9. 07:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg olyat akit nagyon kis arányban nem kedvelhetnek ? (akik nem szívlelik ők is a legszívtelenebbek közé tartoznak)
2016. jún. 9. 07:34
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan ember, akit mindenki szeret és ez így van jól. Nem kell mindenkinek megfelelni és csak olyat tenni, ami mindenkinek jó, ugyanis az lehetetlen. Ha így él az ember, akkor szinte teljesen feladja önmagát, olyan se hús, se hal, hiszen nem mer ellentmondani, nem mer igazából kiállni önmagáért, mert akkor ellenségeket szerezhet.

A legfontosabb önmagunk tisztelete, az, hogy a döntéseink után a lehetőségekhez képest nyugodt és tiszta legyen a lelkiismeretünk, még ha egyes embereknek a döntéseink nagyon nem is tetszenek.

2016. jún. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én kb 23 éves koromig éltem álomvilágban azt hittem engem mindenki szeret


nem nagyképűségből de tényleg soha nem volt nézeteltérésem..


na aztán kiderül h van aki pont ezért nem kedvel mert kétszínűnek tart meg unalmasnak stb..


szóval esélytelen h legyen ilyen ember

2016. jún. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, nincs ilyen ember. Vannak kellemesebb és kellemetlenebb emberek. Azok akik jobban odafigyelnek a másikra és jó beszélgetőtársak gyorsabban tesznek szert ismeretségre és általában (de tényleg csak általában) jobban szeretik az emberek.

Mivel minden tulajdonság lehet az egyik embernek jó a másiknak rossz ezért nincs ember a Földön akit mindenki szeret.

2016. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akit látszólag mindenki szeret, ott valami nem tiszta, biztos, hogy van mögötte képmutatás, érdek... Nincs olyan, akit mindenki szeret.
2016. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
ismerek ilyeneket de ezek sokszor csak műviek tehát mindenkivel jóban akarnak lenni meg vannak is. De sajnos ha valakivel mégis rossz viszonyba kerülnek na azt nagyon megsínylik. Érzékeny alkatok
2016. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!