Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek a kezdeményezéstől...

Miért félek a kezdeményezéstől, vagy ha csak szimplán beszélgetnem kell egy lánnyal akkoris izgulok és álltalaban nem is kezdeményezek vele beszélgetést. mi lehet az oka? 18/F

Figyelt kérdés

2016. jún. 10. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány, ismeretlentől való félelem, megfelelési kényszer és ki tudja még mi.
2016. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Bár én lány vagyok sőt immár 30 éves, de én azt a tanácsot kaptam, ami bevált, hogy azért biztos van olyan ellenkező nemű, akivel tudok beszélgetni. És valóban aki egy kicsit is tetszett, vagy épp "menőnek " tartottam, vagy idősebb srác volt, vele tényleg nem tudtam kommunikálni ennyi idősen, vagy csak beégettem magam, ugyanakkor osztálytársakkal, vagy akik abszolút nem tetszettek könnyedén elcsevegtem. A lényeg az, hogy figyeld meg magad, ezekben a helyzetekben, könnyedén jön a téma, könnyebb reagálni, nem félsz hogy a válasz vajon milyen lesz, mit fog gondolni rólad. Csak lazán dumálsz, mint egy másik haverra. Ezt kell valahogy továbbfejleszteni egy olyan embernél is aki bejön. Nekem fősulira már ment, sőt meglepődtem, hogy valóban ők is földi halandók, ha kérdezem simán válaszolnak, vagy kedvesek, vagy értik a poénomat. Pár ilyen alkalom meghozza az önbizalmat, onnan már sima liba a dolog. Még a végén flörtölni fogsz tudni. Ne görcsölj rá. :)
2016. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szenvedtem, szenvedek tőle, de az előttem szólóhoz hasonlóra jutottam.


1 tippem van még: amikor sikerül bedühítenem magamat, akkor nem féltem odamenni. Próbáld ki, hogy felidegesíted magadat. Nem tudom, hogy van-e ilyesmi, de lehet, hogy a düh elnyomja a félelmet, mint túlélési ösztön?!

2016. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg nagy sikere lenne a férfiaknak, ha feldühödve mennének oda ismerkedni ismeretlenekkel... 😄
2016. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A lányokhoz még nyugodtan sem.merek oda menni,sem úgy ha ittam előtte egy picit.


Úgy meg végképp nem mennék oda,ha felidegesíttem magam

2016. jún. 10. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!