Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi motivál titeket az életben,...

Mi motivál titeket az életben, hogy előbbre jussatok?

Figyelt kérdés
Biztos mindenkivel volt már olyan, hogy utálta a munkáját, alig tudta rávenni magát a tanulásra, nem érdekelt már semmi... Mi visz rá titeket arra, hogy mégis megcsináljátok? Mi az ami erőt ad ehhez?
2016. jún. 10. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szex, cigi, pia
2016. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a tudat, hogy ha nem teszek érte, nem fog változni semmi, én meg kuksolhatok továbbra is a rosszban. Kizárólag az én felelősségem előrébb jutni az életben, senki más nem teszi meg helyettem :)


Ezért tanultam nyelveket, ezért voltak ugródeszkának való, de elég kemény munkahelyeim, ezért fejlesztem magam folyamatosan, ezért léptem ki a komfortzónámból és vágtam bele olyan dolgokba, amiknek egyáltalán nem volt biztos a végkimenetele. Volt persze, amit bebuktam, de hát ilyen is van, mit csináljak, felállok, leporolom magam és megyek tovább.


Az bizony nem elég, ha az embernek vannak céljai és vágyai, bizony tenni is kell értük, semmi nem történik magától. Engem ez szokott motiválni :)

2016. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az EGOm, mert én soha nem adom fel. Addig tolom a dolgokat, míg jobbra nem fordulnak, ha zsákutca, akkor váltok irányt. Néha jó, h ilyen vagyok, viszont van, amiben nem...
2016. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már semmi. Előre akartam jutni a ranglétrán, mindent bevállaltam a cégnél, a köszönet jogtalan feljelentés lett az ő részükről felém. Most pereskedhetem velük. Az életkedvem elvette ez, hogy a belem kidolgoztam, minden munkát bevállaltam, szó nélkül maradtam bent túlórázni és ez a hála, meg a köszönet érte.
2016. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A pénz. Ha meglesz az angol nyelvvizsgám lehetek tolmács, ami rohadt sok pénzt keres, vagy mérnök informatikus, ami megint sok pénzt keres.

Van egy tantárgy amit utálok, mert rohadt köcsög a tanárom. Azért szereznék belőle ötöst, hogy a tanár arcába röhögjek, aki azt hiszi hülye vagyok.

Így az óráján is röhöghetek, meg beszélgethetek, ha feleltet mindent tudok, és jól kiröhögm.

2016. jún. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!