Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged mi az ami motivál?

Téged mi az ami motivál?

Figyelt kérdés
Általában vagy a munkádban, hétköznapjaidban.

2016. jan. 23. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy túléljek még néhány évet, amíg lesz pénzem kiköltözni külföldre. Egyelőre nagyjából ennyi...
2016. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy a holnap már csak jobb lehet
2016. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most a mindennapjaim a tanulás körül forognak, úgyhogy arról írok:

- be szeretnék kerülni az általam választott szakra, úgyhogy jól kell sikerülnie az érettségimnek

- el szeretném végezni majd azt a szakot (ráadásul csúsztatás nélkül), hogy minél előbb kezdhessek a munkában és dolgozhassak együtt az ismerőseimmel.


19/L

2016. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az optimizmusom.
2016. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Logika s masokat voldogabba teves.
2016. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy később talán boldogabb életem lesz.
2016. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos nagyon érzelmes/érzékeny ember vagyok..borzasztó.

Minden negatív érzés letud törni,a jók meg nagyon rövid ideig tartanak.Úgy élek emiatt,mintha az élet egy harc lenne.Tehát van,hogy semmi.


Nagy vonalakban az,hogy idén érettségizem és felvételizem a kiszemelt egyetemre.Ha eljutok az érettségiig és felvesznek én leszek a világ legboldogabb embere!

2016. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egoista vagyok ezert mindig jobbat akarok magamnak....ez visz elolre
2016. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem nárcisztikus?

Én is így voltam ezzel.A fellegekben jártam ,majd valamiért a sorstól kaptam egy k*rv* nagy pofont..:D irónikus..

Kórházba kerültem,és elb*szt*m mindent.Mostmeg kapargatnám a darabokat az életemből.

Hogyan lehetnék megint egoista/nárcisztikus?

(Költői kérdés)

2016. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

nem is tudom, minden nap más :) de mielőtt reggel felkelnék, mindig elmondom, még csukott szemmel, hogy mára mi az :) azelőtt is csináltam, de egyszer láttam egy előadást egy kutatásról, ahol egyetemistákat két csoportra osztottak: az egyik elmondta minden reggel ébredés után, mielőtt még kinyitotta volna a szemét (akkor még nem aktív a bal agyfélteke, amelyik túllogikázza a dolgot), hogy "jó reggelt, felébredtem, ma valami jó történik velem", vagy valami hasonló kedves, biztató dolgot. Azok, akik rendszeresen elmondták, egy idő után jobban oda tudtak figyelni arra, amikor tényleg valami jó dolog történt velük és általánosan jobban érezték magukat :)

nem kizárólag ezen múlik, de én pár hónapja mondogatom és tényleg jobban érzem magam :)

2016. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!