Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Képes vagyok e a változásra?

Képes vagyok e a változásra?

Figyelt kérdés
Egy csöndes szégyenlős fiú vagyok lassan 18 éves, és nagyon magányos az akit a lányok mindig elutasítanak és lelépnek más pasival, mit tegyek hogy szeressenek tiszteljenek az emberek?

2016. jún. 11. 09:16
 1/6 Főmufti ***** válasza:
akkor gondolom az iskolában cseszegetnek is rendesen. ez ugye megint csak nem tölt el önbizalommal. azt ajánlom, kezdj el gyúrni. egy idő után amikor látod a változást az önbizalmad is megjön majd, megkapod a tiszteletet is ha már nem nyomnak le olyan könnyen. a lányoknak is jobban tetszik a kidolgozott test
2016. jún. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 éve kickboxolok versenyszinten senki nem mer belém kötni az egyik legizmosabb vagyok a suliba =( de ez sem érdekel senkit! =(((
2016. jún. 11. 09:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Elkerülő személyiségzavarod van nézz utána a google-n és ha egyeznek a tünetek keress fel szakembert mert ezen lehet segíteni pszichológussal, esetleg szorongásoldó gyógyszerekkel, antidepresszánsokkal :)


Elég gyakori zavar nem ritka ne aggódj :)

2016. jún. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nehogy gyógyszert szedjél.

Szerintem ha a legizmosabb vagy tisztelnek az emberek.

Elég fura, hogy kickboxolsz és ilyen szégyenlős személyiséged van...

2016. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
négyes ne beszéld le a srácot a gyógyszerről! Ő szenved a tüneteitől és nem te. Én nem tartom furának hogy szégyenlős és kickboxol. Én meg karatéztam pont azért hogy levetkőzzem a szorongásomat és meg tudjam védeni magam!! Pont azért kickboxol szerintem hogy erősebb legyen testileg de főleg lelkileg!! :)
2016. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Frontin, Xanax, Rivotril
2016. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!