Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkaügyi központ által...

Munkaügyi központ által támogatott tanfolyamra mennék hogy kell az emberek koze beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Dolgoztam gyárban mielott munkanélküli lettem ott se tudtam beilleszkedni, regen a suliban se, ha most erre a munkaugyis tanfolyamra fel vesznek jo lenne beilleszkedni mert feleven keresztül mindennap menni kell kiveve hetvegen szoval sokat leszek ott hogy csinaljam?

2016. jún. 11. 16:31
 1/2 anonim válasza:

Csáóka.:)

Légy laza ne fogd fel komolyra a dolgokat ha látod hogy kisebb-nagyobb csoportok alakulnak ki próbálj beilleszkedni ha cigiznek ugy (ha te nem cigizel akkor ne) de biztos lessz olyan is aki nem cigizik :)

bárhogy be lehet igazából illeszkedni :) csak akarás kérdése.:D

nemkell ugy felfogni a dolgokat hogy uhh baszus ugy sem fognak befogadni..hanem ugy hogy de hogy is nem :)

2016. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vy válasza:

Én is jártam tanfolyamra, eleinte kicsit kívülállónak éreztem magam, aztán azokkal sikerült is jóban lennem, akikkel egymás mellett ültünk a képzésen (pedig beiratkozás alatt nem sok emberrel társalogtam, inkább csak egymástól próbáltunk megérdeklődni néhány dolgot a képzéssel, meg a további intéznivalókkal kapcsolatban). Ne parázz rá, biztosan lesznek ott olyanok, akik hozzád hasonlóan nem ismernek senkit a képzésen, és ha kérdésed van bármiről, merj nyitni a többiek felé, nem fognak megenni, hidd el. :) Beszélgetés pedig csak így alakulhat ki. Ha kuka vagy, mert más sem szól hozzád, úgy nem fog.

Ne idegeskedd túl, majd a helyzet hozza. :) Én se voltam soha egy népszerű emberke se suliban, se munkahelyen, sehol, mert nem vagyok pletykás, nem cigizek, stb. De azért mindenhonnan maradtak meg jó ismerőseim. :)

2016. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!