Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan létezik, hogy a fiúk...

Olyan létezik, hogy a fiúk azért nem keresnek különösebb kapcsolatot egy lánnyal, mintha félnének tőle, mert szép?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, tudom, hogy hülye kérdés, de a férfiakat soha sem fogom tudni megérteni. Azt mondják az emberek, szép vagyok, (nem csak mondják, úgy is gondolják, nem ezzel van a gond), de pl osztályban nincsenek fiú barátaim, nem szoktak fiúk odajönni hozzám, stb. Villamoson, utcán megbámulnak, de oda nem jönnének semmi pénzért.

Csak kíváncsiságból kérdezem, mert ugye a szétsminkelt divatpipiknek rendszerint van pasijuk, hódolójuk, és nem gondolnám, hogy kevésbé lennék szép mint ők, de nekem ebből nem jutott. Ilyenkor menjek oda, kezdeményezzek?

Tényleg csak kíváncsiság, nem kell engem sajnálni, teljesen jól elvagyok, csak már jó ideje gondolkodtam ezen a kérdésen.

Tudom, élet nagy problémái...



2016. jún. 11. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem igen. Én legalábbis a szép lányokhoz, nőkhöz nem mernék soha odamenni, mert úgy érezném, hogy nem vagyunk egy súlycsoport. Inkább választom a kicsit csúnyácskábbat, mert nála legalább úgy érzem, hogy nagyobb esélyem van.


A szétsminkelt divatpipik meg... általában baromi rondák smink nélkül.

2016. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Nem hiszem, hogy te annyira földöntúlian gyönyörűséges lennél, hogy senki nem merne hozzád szólni. Lehet, az emberek, akik szerinted úgy gondolják, hogy szép vagy, valójában csak kegyesek voltak veled és azért bámulnak meg az utcán meg a villamoson, mert annyira ronda vagy, vagy azért nem mennek oda hozzád, mert unszimpatikus vagy. Én még életembe nem hallottam ilyenről, hogy valaki annyira szép lett volna, hogy senki nem merte leszólitani :D
2016. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Manapság nem igazán divat az utcán ismerkedni, az internet térhódítása elidegenítette az embereket egymástól, a fiatalok nagy része nem is tudná hogyan reagáljon egy ilyen szituációban.

Elképzelhető az is, hogy a szépséged jelent aggályt sokak számára, és nem találkoztál még egy elég magabiztos sráccal, azonban a külső nem minden, sőt... Kisugárzás, világkép, értékrend, intelligencia, ízlés, stb. nagyon meghatározó tényezők.

A felnőttkorba átlépett ismerőseim nagy hányadának vagy csak egy-kettő szinte semmi ideig nem tartó "kapcsolata" volt lányokkal, vagy egyáltalán nem is volt senkijük addig, pedig sokan közülük elég jóképűek voltak, csak nem rendelkeznek szociális érzékkel.


Majd összehoz a szerencse egy bátrabb sráccal. Én is mertem kezdeményezni, és meg is lett az eredménye többször is.

2016. jún. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Igen ilyen létezik. Nekem például ilyenkor 2 dolog jut az eszembe, 1 esélyem sincs egy ilyen szép lánynál és a 2 felesleges lenne, úgy is van barátja, a szép lányoknak mindig van.

Illetve az önbizalom hiány a sok sorozatos elutasítás miatt.

2016. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon, hogy válaszoltatok! Akkor majd megpróbálok kevésbé ijesztő lenni:)

Egyébként én inkább átlagosnak érzem magam, mint olyan "aztadeszépnek", de más magyarázat nemigen volt kéznél.

2016. jún. 12. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!