Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az orvosokról?

Mi a véleményetek az orvosokról?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt emberileg, szerintetek milyenek?

Beképzeltek és pénzéhesek vagy lelkiismeretesek és önfeláldozóak?

Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban.



2016. jún. 12. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok különbözőek, akárcsak a kőfaragók és balett-táncosok.
2016. jún. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van 50 orvos, akkor mimimum 10 különféle ember van köztük, hogyan lehetne egységes véleményt mondani?!?!?!


Van jó és van rossz orvos, van beképzelt és van szerény, van pénzéhes meg van önzetlen, van lelkiismeretlen és van önfeláldozó - szóval az orvosk is EMBEREK és és mint ilyenek, igen különbözöek.


Ilyen buta kérdést még nem sokat láttam, máskor ELÖBB gondolkodj és csak utána írj ki kérdést.

2016. jún. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint az orvosok orvosok.
2016. jún. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem manapság nem csak az orvosoknak,hanem mindenkinek egyre jobban a saját élete,anyagi helyzete,gondjainak a megoldása a fontos,nem pedig a másik nyomora,meg problémája.

Én jártam az utóbbi időben orvosoknál,szerintem barátságtalanok,sietnek,felületesek,és minél hamarabb túl akarnak ők is esni a munkán,és húzni haza.

2016. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Az orvos egy szakma, nem egy embertípus.
2016. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még csak nem is EGY szakma. Ugyanúgy beletartozik az agysebész, mint az altatóorvos.
2016. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen ostoba az orvos banda 90% -a.
2016. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En tisztelem a dokikat. Ezt a hivatast csak fanatizmussal lehet jol muvelni. Ezt a hivatast nem lehet csak kettesre tudni. Hibazasi lehetoseg sincs sok. Hosszu hosszu evek alatt sajatithato csak el. Keressenek csak penzt. Toluk nem sajnalom.
2019. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!