Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szekszárdi szülészetről...

Szekszárdi szülészetről vélemény? Orvosokról-nővérekről-helyről?

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Tavaly márciusban szültem ott. Orvosok? Hacsak nem a fogadott orvosodról van szó, akkor nem igazán foglalkoznak veled. Vizit kb. 1 perc Jól vannak? Nincs semmi panasz? kérdésekkel. Nővérek? No comment. Személyes véleményem, hogy ez pont az az osztály, ahol aztán nem kell halálra dolgozniuk magukat. Ennek ellenére empátia, segítőkészség nulla a többség részéről. Tisztelet a kivételnek persze. Csecsemős nővérekre ugyanez igaz. Szülésem óta várom, hogy jönnek megmutatni a köldökápolást és a többi teendőt. Szülésznők viszont nagyon kedvesek, segítőkészek, együtt érzőek. Ők a kivétel. Maga a hely pedig...Nos egyáltalán nem olyan, mint a legtöbb weboldalon látható barátságos hely. Olyan mintha megmaradt volna minden a hatvanas években kb. A gyermekágyas osztály valamivel szebb, de a terhespatológia ... Brrr.. A szülőszoba pedig: van egy alternatív. Ezt csak hallottam, nem láttam. A többi pedig nem külön szoba, hanem ágyak egymás mellett fügönnyel elválasztva. A függöny pedig vaskarikán lóg. Olyan mintha vágóhídon lenne az ember. Első szülésem volt. Indítottak. Befektettek egy ilyen ágyra, mellettem pedig épp akkor tartott kitolásnál az anyuka. Gondolhatod, mit éreztem... Azt hittem felkelek és szüljön az aki akar, mert én biztos nem fogok.... Ez az én tapasztalatom. Nem akarlak elriasztani, csak megírtam az én véleményem. Lehet, hogy tök pozitív élményeid lesznek ha megfelelő embereket fogsz ki. Anno én is barátnőm faggattam a szülőszobáról, mert tudni akartam mire számítsak. Így nem ért váratlanul legalább...

2015. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Van fogadott orvosom.

Az alternatív szobàt mièrt nem lehet használni? Akkor mire való? :)

2015. okt. 1. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!