Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Idősebbek válaszát várnám! 24/f

Figyelt kérdés
Most pontosan kifejtem a problémámat saját magammal kapcsolatban, és nyugodtan bárki leírhatja az őszinte véleményét! Tehát mostanában eléggé elcsesztem az életemet legalábbis azt érzem. Jelenleg annyiból áll az életem, és most nem vicc ,hogy felkelek leülök a gép elé játszok , és este kikapcsolom a gépet ...nagyon ritkán elmegyek valahova , és vége a párkapcsolati életem az kb 0 régen volt barátnőm, és szórakozni nem igazán van módom ,ha meg van akkor hely nincs ahol jól érezném magamat ebben a városban. A munkával kapcsolatban egy lusta,arrogáns p*cnek találom magamat, ha valami nem tetszik azonnal megmondom a főnöknek elküldöm a p**ba , és vége a "karriernek" a 6 dik munkahelyemen sem maradtam meg pedig tudom ,hogy másnak ez kb áldás...gyakorlatilag nem is élek azt érzem, és ezt most magamnak köszönöhetem azt érzem ,hogy a körülöttem lévő összes lehetőséget elpocsékoltam, vagy elhasználtam. Az emberekkel soha nem bántam jól kivéve természetesen a családtagjaimat agresszív voltam, nagyon sokszor verekedtem és mostanában jutott el az agyamig, hogy lehet nem vagyok normális...Észre vettem ezeket a problémákat sok dolgon változtattam ,de még mindig van olyan amiben egész egyszerűen nem tudok..nem tudok korán felkelni legszívesebben valamikor felpofoznám magam annyira nem vagyok elégedett a saját teljesítményemmel :/ nagyon szar érzés, és nem látom azt sem mit kéne most tennem , hogy változzak mert változnom kell...látom a problémát ,de nem tudom mit tegyek. Szórakozni szeretnék csak, élvezni az életet tipikus álomvilág de tudom ,hogy ehhez tenni kell...gyengének érzem magam ezekhez a dolgokhoz..szerintetek csak bele kéne vágni, és áldozatokat hozni ezekért a dolgokért?? vagy mégis mit csináltatok ilyen helyzetben?? bárkinek a válaszát szívesen fogadom !

2016. jún. 12. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fel kellene nőnöd! Az élet nem csupa szórakozás. Az volt...míg gyerek voltál, a szül3eid tartottak és, és más dolgod sem volt..max csak tanulni. De már bőven felnőtt vagy, ideje lenne a kezedbe venned az életed irányítását. Erőt kell venned magadon, hogy ha akarsz..ha nem, de fel tudj kelni korán és be tudj menni dolgozni. Sőt, akkor is be kell fognod a pofád, ha valami nem tetszik a munkahelyeden. Látod, hogy ez így nem megy. Nem lehet csak úgy visszapofázni, mert pénzed sem lesz így soha.

Az már jó, hogy te is felismerted, hogy elkúrtad. Nem egyszer..nem kétszer...sokszor. De a változás, változtatás már a te dolgod. Senki nem segíthet benne. Keress egy munkahelyet és tartsd is meg! Becsüld meg, mert a mai világban nem ugrabugrálhat az ember akárhogyan...az a világ már rég elmúlt. Jah, és ne verekedj, ne kötekedj, ne légy agresszív. Mire mégy vele?? Most őszintén.. Semmire. Meditálj, vagy vezesd le a fölös feszkót valami sportban! Ne a kötekedésben meg visszapofázásban. Ahhoz nem kell tudomány...a leghülyébbje is képes rá... Ha te ettől többre tartod magad...akkor meg miért süllyedsz le??

2016. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad! Húzd ki magad, nézz a tükörbe, és mondd ki, hogy kész, vége, rövid az élet, és nem ilyen életet akarok! Kezdd azzal, hogy rendet raksz a szobádban, és magadat is ráncba szeded egy kicsit külsőleg. Utána jöhet egy kis önismeret. Fogj egy papírt, és írd le rá az összes rossz tulajdonságot amin változtatni akarsz. Ezután fogj egy másik papírt, és írd rá fel a céljeidat(pl munkát találni, lefogyni 5 kgot, autót venni stb)...tedd ki ezt a két papírt a faladra jól látható helyre, hogy mindig szem előtt tartsd ezeket a dolgokat. Tanulj meg úrrà lenni a saját érzéseiden, vedd kezedbe az életed irányítását! Vezess egy naplót, tervezd el, hogy melyik nap mit szeretnêl csinálni. Vegyél erőt magadon, és járj el pl kocogni vagy edzőterembe, és olyan helyekre amiket szeretsz, ne légy a szobád rabja! Segíts a házimunkában, hogy ha már 24 évesen eltartanak legalàbb a házimunka kész legyen mire hazaér a család, legyen rend, tisztaság, főtt étel. Ne játssz a gêpen, hanem gondold ki, hogy milyen állás az, amit szívesen csinàlnàl. Ha nincs meg hozzà a végzettséged menj el OKJre, most tudsz tanulni amíg fiatal vagy, azt csinàld az életedben amit szeretsz!

Mindent bele, menni fog ha igazán szeretnéd!

2016. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én idősebb vagyok tőled,és szorongásos zavarok miatt dolgozni sem tudok,azt sem tudom hogy fogom túlélni az életet.

Fel sem tudom fogni,hogy azok akik egészségesek,miért nem tudják befogni a szájukat,miért nem értékelik,hogy van esélyük élni..

Én minden nap úgy kelek fel,hogy nem látom a kiutat....

Ha nem lenne bennem alázat,már régen az utcán lennék!

2016. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 GBR_595 válasza:
Helló! Első olvasatra azt hittem rólam írsz. Ugyanis a leírás 100% illik rám. A különbség, hogy 36 vagyok. (18 év alatt 12 munkahely.) Akkor máris van 12 év előnyöd velem szemben. Mostanában elkezdtem sportolni és a cigiből is visszavettem. Arra is rájöttem a kutya nem fog segíteni. Ilyenkor elképzelem a Münchausen bárót, ahogy saját magát húzza ki a "szarból", a nyakánál fogva. Illetve van egy új szokásom. Felkelés után bevetem rendesen az ágyam, így már egy dolgot kipipáltam, egy dolog kész, sikerrel indul a nap. Hát mindent bele "druszám"!
2016. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!:)) tényleg nagyon sokat segített ...erőt kell vennem magamon ez a legnagyobb tanulság!
2016. jún. 12. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!