Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha fiú vagyok, miért dúlnak...

Ha fiú vagyok, miért dúlnak bennem az érzelmek annyira erősen szinte minden helyzetben, mint egy lányban? Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

2016. máj. 13. 19:22
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem a nemedtől függ, hogy mennyire vagy empatikus.
2016. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A léleknek nincs neme.

Hol olvastad azt, hogy egy fiúnak kevesebb érzelme van, mint egy lánynak?

2016. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem csak az empátiáról van szó, hanem ha rossz kedvem van, akkor hisztizek, ha jól érzem magam, az átlagnál hangosabban kifakadok nevetésben, ha dühös, sőt, mérges vagyok, akkor meg rendkívül éles hangon tudok kiabálni igencsak nagy erővel. Viszont olyan szinten együtt tudok érezni mások érzelmi állapotával, ha szomorúak én is elsírom magam, viszont én is az érzelemkitöréseimmel én is másokra nagy hatással vagyok.
2016. máj. 13. 19:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, miket érez egy lány?
2016. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
22%
Akkor meg el vagy kényeztetve.
2016. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Most komolyan azt hiszed, hogy a lányok hisztiznek ha szomorúak?? OK. Erre nem tudom mit tud mondani egy ember. Most mondanám, hogy ne magadból indulj ki, de... :'D
2016. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, csak a férfiak megsértődnek, ha hisztinek nevezik a hangulatingadozásikat :)
2016. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló jellem vagyok. Az egyik osztálytársam pl. el kezdett hosszasan köhögni, a köhögésének a hangja pedig valamit nagyon ingerelt az agyamban. De szinte valami mélyen ösztönös és állati dolog lehetett, majd amikor már egy perce köhögött, akkor én valami rettenetes élesen felemeltem a hangom, majd kiabáltam 7-8 percen át olyanokat, hogy fulnál keresztbe, meg hogy anyád fúlt volna így meg, mikor kiestél belőle, ill. hogy szakadnál már meg ilyenkor tüdőből, baj menjen a torkodba és hasonlókat. Természetesen később bocsánatot kértem tőle. Viszont már évek óta ami zajlik bennem az egyáltalán nem normális érzelmi szinten. Lehet, valami hormonális dolog, (vagy a biszexualitásomhoz lehet köze) de néha tényleg tudok úgy nyavalyogni is, mint egy hisztis

p i cs a amikor menszeszel - és ennek már mások is hangot adtak nem is egyszer az elmúlt években. Ha valahogy másképpen kelek fel, nagyon kényeskedő a beszédem is, nem tudok olyankor készen és tárgyiasan megszólalni. Továbbá nagyon sok esetben érzelmi alapon hozok meg döntéseket, ami hosszú távon nem jó. Látom reálisan a helyzetet, de valamiért úgy döntök, hogy hát akkor most figyelmen kívül hagyom a tényeket.

2016. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as, téged be tudnak indítani a fiúk is? Én is sejtem, hogy valahogy nem csak a lányok felé hajlok, hanem olykor tudnám ölelni egy fiúnak a derekát, simogatni a combját (és más testrészét is), de van úgy is, hogy nem csak simogatni akarnám, hanem tovább megy a fantáziám. :)
2016. jún. 8. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!