Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyűlölöm az embereket, imádom...

Gyűlölöm az embereket, imádom az állatokat. Egy ember meghal. "egyel is kevesebb". Egy állat hal meg. "sírok". Más is van így?

Figyelt kérdés
Annyira kiábrándultam már az emberekből, hogy totál letudnám élni az életem egy hegyi házikóban, állatokkal......nem hiányoznának. Ami manapság megy, a mai társadalmi hozzáállás mindenhez.....hányingerem lesz. (s nem...nem tini vagyok....28N)
2016. jún. 12. 20:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
46%
Igen én is így vagyok vele. F26
2016. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%

ki számit embernek? mert a lelketlen, műveletlen tömegtermékeknél jogos az eggyel kevesebb.

de egy normális, kultúrált embernél, aki akkoris vissza viszi a pénztárcád ha 400.000 forint van benne, azért sem kár?

ne az embereket gyűlöld hanem a kultúrájukat.

2016. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
33%

A társadalmunk kifordult magából...



...

ez a kérdés is mutatja.

Az állatok is lehetnek gonoszak meg minden féle rosszat kiművelnek, ha nincsenek jól megnevelve. Csak a háziállat függ az embertől, ezért ragaszkodik hozzá, igyekszik a kedvében járni. De nézz meg 2 meg nem nevelt kutyát vagy macskát. Szinte biztos, hogy marakodni fognak a táplálékon. Csak az ember ezen nevet... Meg cukinak tartja. Ha meg az ember csinál ilyet, akkor meg felháborodás van, hogy milyen szörnyűek az emberek. Persze aki elvakult, az nem fogja ezt megérteni, és majd jól "lepontoz".

2016. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
Ha anyád/apád/barátod hal meg, akkor is csak "eggyel kevesebb" lesz?
2016. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%

Nem. Nem gyűlölöm úgy általában az embereket. Azokat meg pláne nem, akik a környezetemben vannak.

De egy idegent is sajnálnék, ha meghalna.

Nem mindenki olyan rossz. Csak az emberek hajlamosak mindig a rosszat észrevenni, a jó mellett meg elsiklani.

Szerintem az beteges, ha így gondolkodsz az emberekről.

2016. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
Én sem szeretem az embereket és én is kicsit úgy érzem, ahogy te kérdező. Viszont szerencsére nálam azért vannak kivételek is, meg az értelmetlen gyilkolászást is elítélem.
2016. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
46%
Az ilyenek miatt gyűlölöm az állatvédőket mint te, kedves kérdező.
2016. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Sunshinedoll ***** válasza:
39%

Vannak, ettől függetlenül nincs igazatok lol.

Hogy az istenbe tudod ugyanabba a mondatba leírni, hogy hányingered van az emberektől, mert szr a társadalom hozzáállása azzal, hogy gyakorlatilag egy girhes macskát többre értékelsz az embertársaidnál? Semmivel nem vagy különb senkinél.

2016. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%
Neked biztos nem tűnik fel, mert annyira el vagy telve azzal, hogy sajnálod magad, de pont az ilyen megkeseredett embergyűlölők miatt van ennyi szar dolog a társadalomban, mint te.
2016. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
33%
9: Pontosan! :)
2016. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!