Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha egy állat...

Az normális ha egy állat élete nekem többet jelent mint egy emberé?

Figyelt kérdés
A minap olvastam egy cikket hogy egy férfi úgy akart öngyilkosságot elkövetni hogy az oroszlánok közzé vetette magát egy állatkertben, emiatt le kellett lőni az oroszlánt hogy megmentsék az életét. Nem tudom a többség hogy van vele de én nyugodt szívvel hagytam volna hogy szét tépjék.

2016. máj. 22. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Én is hagytam volna.
2016. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kéne az oroszlánt az emberhúsra szoktatni.


De milyen önző ember, otthon megdögleni már nem sikk? Attrakciót kell belőle csinálni?

2016. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Vannak ilyen ökrök. Hát azért az sem mindegy szerintem, hogy milyen ember életéről van szó. Egy szadista, pedofil sorozatgyilkos élete nyilván kevesebbet jelent nekem, mint a kutyámé. De azért egy barátoménál vagy egy családtagoménál már nem.
2016. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi természetnek mindig voltak, és lesznek is furcsa trükkjei. Amivel gonoszságra sarkallja a gondolatokat.
2016. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező Te nőnemü vagy,?
2016. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Van ez így. Volt, hogy őzmamát elütöttem és ott volt a kicsinye. Nagyon sajnáltam, kicsit meg is könnyeztem.

Mikor viszont egy hülllle, fa@t bactam el, csak az órákig tartó helyszíneléstől lettem mérges. Rég otthon lehettem volna és helyette nézhettem a rendőrök melóját.

2016. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Hányszor akarod még ezt az ostoba kérdést feltenni?
2016. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok! és először tettem fel a kérdést, linkeld már a másik kérdést hátha a profilom magától kérdezget a GyK-n
2016. máj. 24. 18:23
 9/9 anonim válasza:
Attól függ.Ha egy családtagodról van szó vagy egy barátodról nem.
2016. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!