Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi azt a legtöbb...

Miért hiszi azt a legtöbb ember, hogy ami legális, az jó?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban találkozom az ilyen tipikus 'i don't do drugs' emberekkel.. Akik energiaitalon, mekis kaján és cigin élnek, VAGY akik kreatinon, tömegnövelőn és vitaminkapszulákon élnek, de ha valakiről hallják, hogy füvezik hébe-hóba, akkor rögtön elhordják mindennek, mert egy utolsó drogos, akiből nem lesz semmi és 5 év múlva úgyis beledöglik.


Mi a véleményetek?


2016. jún. 13. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos." Chuck Norris
2016. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
3 Miért látod meg a szálkát testvéred szemében, ha a saját szemedben még a gerendát sem veszed észre? Hogyan mondhatod testvérednek: »Engedd meg, hogy kivegyem a szálkát a szemedből!«, amikor a te szemedben egy gerenda van! Mt 7,3-4
2016. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

"... Bár az elsőben nem vagyok biztos." Chuck Norris"

Nem ő mondta, hanem Einstein. ( És nem pont így.)

2016. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Az a véleményem hogy mindenkinek lehet véleménye. Én a droghasználatot elítélem, és nem tartom helyesnek. És hogy miért? Mert az unokatestvérem rászokott a fűre, aztán a keményebb drogokra. Majd lekerült a kórházi alaksorba (pszichiátriára) hónapokra, onnan kiszökött, megint csinálta a drogozást, majd öngyilkos lett. Egy tehetséges jó eszű informatikus volt és 2 év alatt feladott mindent. És ő is úgy kezdte hogy 1-2 cigi a haverokkal...aztán mélyen belekerült.
2016. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Eszter76 ***** válasza:
61%

Miért hiszik azt a "fűpártiak", hogy azért mert más drogok (szerek) legálisak, a füvet is azzá kéne tenni?


Láttam olyan embert, aki "szétszívta az agyát". Nem túl felemelő - még akkor sem, ha nem vált keményebb drogra.

2016. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hülyékkel kár vitatkozni. Te minek foglalkozol velük? Ha úgy érzed neked jó a füvezés, akkor csináld,de nem kell hangoztatni és másokat traktálni vele.
2016. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!