Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Utaztattásal foglalkozok...

Kerdes17 kérdése:

Utaztattásal foglalkozok Németország és Magyarország között mivan akkor ha az utasaim közé legális vagy menekült levő ember kerül mi a teendő ilyenkor el kérhetem az iratokat mivel én nem vagyok hivatalos közeg és ha vannak iratok igazolványok?

Figyelt kérdés

honnan tudom hogy azok igaziak vagy érvényesek e és ha úgy látszik hogy minden irat rendben van fel veszem de egy esetleg közbeni kontrollnál az ellenőrző szervek valamit nem találnak az utasnál rendben akkor az az én hibám vagy nem?

Biztos infokat kérek ha lehet nagyon jó lenne ezekkel a dolgokkal tisztába lennem a rendőrség infóvonalát mar kérdeztem de fogalmuk sincsen kinek a hatásköre ez vagy kitud nekem ebben pontos infokat nyújtani


2015. júl. 18. 15:26
 1/6 aikiboxer ***** válasza:
Nem elég, hogy érvényes irata (útlevele) van, vízumra is szüksége van. Ha nincs vízuma és igazoltatnak, még a shengeni határokon belül is embercsempésznek számítasz és bűncselekményt követsz el. Minimum bevisznek és kikérdeznek. Azért gyanakodhatsz, ha nem magyarokat szállítasz, simán elkérheted az irataikat.
2015. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyébként ő mondhatja, hogy nem mutatja meg a papírjait, mert nem vagy rendőr/határőr, te meg mondhatod, hogy akkor nem ül be a kocsidba :)
2015. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És sportot űznek ebből a bevándorlók?:DD
2015. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a kérdés hogy mint hivatalos fuvarozó jegyet adok az utasoknak akkor is én vagyok a hibás y
2015. júl. 18. 20:57
 6/6 aikiboxer ***** válasza:
Akkor még hibásabb vagy, mert még papírod is van róla. Attól, hogy a drogdíler számlát ad a kokóról, még nem lesz ártatlan. :)
2015. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!