Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem foglalkozik mások...

Aki nem foglalkozik mások véleményével, az hogy csinálja?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Most gondolj bele: leesik melletted egy levél a fáról. Törődsz vele? Nem. Hát éppen ennyit jelent nekem random emberek véleménye. A szeretteimnek a véleményére is akkor adok, ha azt normális hangnemben közlik és annak értelme is van.
2016. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy eszem ágában sincs mindenkinek megfelelni, mivel LEHETETLEN. Azok érdekelnek, akiket szeretek és viszont szeretnek és ahogy az előttem szóló írta, normális hangnemben közlik velem a véleményüket. Aki nem szeret, úgysem lesz jó véleménnyel rólam, aki szeret, az meg lehet, h ha kritizál is, építő jelleggel is teheti. Ennyi.
2016. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a furább, miért akadnak ki egyesek minden szir-szar véleményen? Értelme nem sok. Inkább erre mondjon valaki valamit.
2016. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nem foglalkozok vele. Egyszerűen rájöttem hogy inkább belefektetem azt az energiát az életembe amit elvennének tőlem azok akik megmondóemberek és "okosnak" hiszik magukat. Nem foglalkoztat más élete és nyomora, nem foglalkoztat mikor egy egyszerű ember beleszól abba mit és hogyan kell. Tudod mikor nem nagyképűségből de valamit letettem az asztalra, és olyanok próbálják megmondani mit és hogyan akiknek az élete egy nagy hitel és a biciklijén kívül semmije sincsen na azoknak a szavára adjak és érdekeljen? Köszi nem.
2016. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem értem, miért kellene adnom random emberek véleményére.


Jól érzem magam a bőrömben, nem szégyellem azt, aki vagyok, ha valakinek ez nem tetszik, az az ő problémája, nem az enyém. Kinőttem a megfelelési kényszerből már a kamaszkorom lejártával. Úgysem lehet mindenkinek megfelelni, de minek is kéne?


Természetesen ha hozzám közel álló ember fejtené ki a véleményét valami negatívról velem kapcsolatban, akkor meghallgatnám és alaposan elgondolkodnék a valóságtartalmán a dolognak (kívülről sok minden másnak tűnhet, mint az ember saját megítélésében), de erre nem volt példa már sok éve.

2016. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az előzőek írták. Annyit tennék még hozzá, hogy magabiztosság kell, önismeret, illetve annak a teljes megértése, hogy nem lehet mindenkinek megfelelni. Innentől egyre könnyebben lehet nem foglalkozni a vadidegenek, aztán a féligmeddig ismerősök, aztán a kollegák véleményével. Ezt is meg lehet -és a lelki épségünk érdekében nagyonis érdemes- tanulni.
2016. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!