Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek idegesítő vagy...

Szerintetek idegesítő vagy beképzelt dolog, ha valaki az "elvont" "művész" vagy a "művészlélek" szóval jellemzi önmagát?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 17:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Mindkettő.
2016. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Ha az lenne, akkor legrosszabb passzban is inkább ilyeneket lőne, hogy én egy kis esőfelhő vagyok, vagy tudom is én, végtelen lehetőségek tárháza, önálló világ. Tartalmatlanul önnön művészi mivoltodra hivatkozni max annyit tud jelenteni, hogy sose ment a matek...
2016. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Hát, az a gond hogy lassan már minden második ember ezt mondja magáról, talán el is hiszi, de a valóságnak köze nincs ehhez, teljesen átlagos emberek a legtöbben.
2016. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Az a gáz, ha önmagát kell így aposztrofálnia (csak hogy megfelelően elvont legyek :-P). Ha más nem veszi észre és önmagáról kell ezeket a jelzőket úton-útfélen hangoztatni az eléggé visszás.
2016. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Idegesítő, mivel a legtöbb ilyen nagy művészlélek semmit se ért a művészethez.
2016. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Rám szokták mondani, de én önmagamra sosem használnám ezt a jelzőt. Egyrészt mert nem hiszem, hogy így lenne (bár érzékenyebb vagyok például a világ dolgaira is, mint a legtöbb környezetemben élő), plusz egy picit tényleg beképzelt beütése van, ha magadra használod.
2016. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
egyiksem
2016. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ mit tud felmutatni a művészetben :) 22L
2016. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Rám igen sokszor szokták mondani, és talán el is hiszem, hogy valóban nem vagyok evilági. Viszont szerintem van egy olyan pont, amikor az emberek mar tényleg ebbe a kategóriába tartoznak.

Csak a legtöbb ember nem tud különbséget tenni a klisés tucat és az egyedi értékelendő művészet között. Így születik meg minden bokor aljában egy egy elvont művész.

2016. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a művész nem az, ha tényleg az (pl. ha egy színházi rendező ezt mondja, akkor csak igazat állít). De a másik kettő furcsa.
2016. jún. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!