Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősötök, akinek...

Van olyan ismerősötök, akinek olyan idegesítő szokása van, amitől a falra tudnátok mászni? Mi a szokása és hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Nekem volt pár ilyen ismerősöm;


Gimiben pl volt egy padtársam, aki a lábát rázta. És a pad alján volt az a vas könyvtartó (Tudjátok, ahova a füzetet, könyvet, tolltartót betettétek, hogy több hely legyen a padon, aztán jól ottfelejtettétek óra után :) - velem mindig így volt :D ) és ahogy rázta a lábát, azt is rázta és azzal együtt a padot is rázta és a falra tudtam mászni, hogy a füzetem mozgott folyton a tollam alatt. Emiatt többször rászóltam, de 3 perc múlva megint remegett a pad.


Vagy volt egy osztálytársam, aki 17 éves létére az orrát túrta és a taknyával játszott és pont úgy ültem a terembe, hogy premier plánban néztem ezt végig. Egy idő után ráuntam, hogy a gyomrom forog és minden egyes orrtúrása kezdetén adtam neki egy zsebkendőt. Ettől mindig észbe kapott és abbahagyta azonnal, de utána megint nekikezdett a bányászatnak.


A munkahelyemen pedig 3 szipogós kollégám volt, az egyikre, aki nem is szipogott, hanem szó szerint röfögött olyan hangosan szívta a taknyát a kolléganőm szólt rá, mert már majdnem lehányta az asztalt pár hét után, erre a kolléga megsértődött és többet nem is álltak szóba, ha jól láttam. A másik kettő az én környékemen ült folyton, ők úgy szívták a taknyukat, hogy a táskájukban volt egy csomag papírzsekendő, amit pár óra takonyszívás után elővettek, néha udvariasan az asztalukra tettem egy zsepit, akkor rájöttek, hogy ideje orrot fújniuk.


Meg gimiben volt egy fiú, aki kb úgy pattogtatta / rázta a lábát, hogy azt hittük következő pillanatban fölugrik az asztalra és táncolni kezd :D Kb az osztály fele szólt neki, hogy álljon le, de ő is pár perc után újrakezdte, ami elég idegesítő volt dolgozatírás közben, hogy nézem a papírt, próbálnék figyelni, de melletttem folyamatosan rázkódik egy láb, úgyhogy, miovel nem hagyta abba kérésre, beljebb csúsztam



2016. máj. 6. 21:08
 1/5 A kérdező kommentje:
kérdés folytatása: beljebb csúsztam és magam mellé tettem az asztalra egy táskát, ami pont kitakarta a kondibandi ismerősömet, úgyhogy tőlem már nyugodtan ugrabugrálhatott tovább órán én pedig tudtam a dolgozatra figyelni :)
2016. máj. 6. 21:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt egy srác, aki a suli gengszterének hitte magát, mivel a nagy testalkatának köszönhetően zökkenőmentesen beleköthetett majdnem mindenkibe. Volt egy rossz szokása, hogy az áldozataihoz folyton oda ment köszönni, mintha valami nagy haverok lennének, illetve annak baráti köréhez. Minden egyes alkalommal azt kérdezgettük egymástól, hogy: "Ez ki a tököm, és miért jön kezet fogni mindig? Egy szót nem beszéltünk még." Egy idő után meguntuk, és közöltük vele, hogy kopjon le, mert nem is ismerjük. Egyszer késésben voltam a suliból, és út közben összefutottam vele teljesen véletlen. Fizetett nekem taxit, szóval azóta ha meglátom, nem küldöm el melegebb éghajlatra, hátha jól jön még.
2016. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most hirtelen nővérem jut eszembe, aki láncdohányos és folyton köhög, de ő állitja magáról, hogy nincs is semmi baja...Na és elég irritáló, amikor ülnék csendben a lakásban, egyszer csak annyit hallok, hogy elkezd itt köhögni meg krákogni. Pár mp múlva megint egy nagy köhögés. Utána krákogás. Utána megint köhögés. És ez igy megy fél órán keresztül. Tudom, hogy nem ez életem legnagyobb problémája, de engem valamiért nagyon idegesit, ha valaki köhög xD

Aztán volt egy töritanárunk általánosban, aki mikor kihivott felelni valakit, miközben hallgatta a feleletet, bevágott egy ilyen tök szigorú arcot és elkezdte jobbra-balra rázni a fejét, én meg olyankor mindig azt hittem, azért rázza a fejét, mert hülyeséget mondok és olyankor mindig megálltam és gondolkodtam, hogy mit rontottam el, olyankor meg rámnézett és elkezdett ordibálni, hogy Mondjad már!!! O_O Az is nagyon zavart :D

Vagy van egy barátnőm, aki eleve nagyon nagyon halkan beszél, de még olyankor se birna legalább rám nézni vagy az én irányomba beszélni, hanem igy megyünk mondjuk egymás mellett, ő meg közbe igy nézelődik meg elfordul, vagy hátrafordul és úgy beszél nekem, én meg nem is hallom, mit mond. Csak már én érzem cikinek, mikor minden mondata után visszakérdezek, hogy Miii?, szóval csak helyeselek meg mosolygok közbe xD Mondjuk ez olyankor kinos, amikor kérdez valamit, pl. hogy mi a véleményem erről vagy arról, visszanéz rám, én meg ott bólogatok, hogy Aham, szerintem is :))))) xd

Meg van az osztályfőnökünk, aki nem tudom, hogy csinálja, de mikor mondjuk nem szeretnék valami miatt a szeme elé kerülni, egyből ott terem, de mikor tényleg szükségem lenne rá valamiért, egyszerűen elszublimál, vagy én nem tudom. Bemegyek a tanáriba, nincs ott. Bemegyek oda, ahol elvileg órán kéne lennie, nincs ott. És nem is tudja senki, mi van vele. Tényleg mintha a föld nyelte volna el. Aztán mikor már megoldottam a dolgot vagy már nem aktuális, megint megjelenik :D De nem csak velem van igy, mások is mondták az osztályból, hogy ők is akárhányszor keresnék valamiért, eltűnik, de mikor nem hiányzik senkinek, akkor bezzeg ott van, ha kell, ha nem :D

Most ezek jutottak csak eszembe, de biztos van még pár xd

2016. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es szerintem a nagydarab srác tuti cssk szimplan baratkozni akart. Es valszeg nem tudja hogyan kell, ezert tunhetett remisztonek.
2016. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egyetemen egy srác, akinek nagyon rossz a humora. Amúgy nem zavar, ha valaki fárasztó, de ő sokszor hátráltatja is az embert. Pl. sietnénk valahova, de a srác benyomja a liftben az összes gombot, hogy megálljon minden szinten és röhög. Egyedül ő és nem esik le neki, hogy ez nem vicces.

Amúgy másokban a megbízhatatlanság elég idegesítő nekem.

2016. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!