Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt az idegesít...

Miért csinálja ezt az idegesítő dolgot?

Figyelt kérdés

Egyik családtagom, beállítja az ébresztőt 5:20-ra. Jól felkelek tőle, mert ő mélyen alszik és percekig nem nyomja ki.

Felkel, tesz egy kört, elmegy WC-re, aztán visszaalszik, az a sz...r telefon meg 10 percenként újra csenget, de ő alszik tovább.


Amikor is 3/4 7-kor végre felkel, akkor idegesen, kapkodva csapkodva készülődik, mert el fog késni.


Miért nem állítja akkor az órát későbbre? Lehet könnyebben felkelne rá, és mást se zavarna. Semmi értelem nincs amögött, hogy 5:20-ra húzza az órát, mivel csak 8-ra megy.


Már szóvá tettem ezt és még én voltam a rossz, miközben én napok óta 5:20-kor kelek, mert én nem vagyok az a visszaalvós fajta. Hulla vagyok a fáradtságtól.


Miért ilyen sz....rházi valaki?



2016. máj. 26. 12:50
 1/4 Blade Bone ***** válasza:
Hát mert gec.... és fél hogy elkésik. Valami másabb ébresztős cumót kell neki beszerezni, ami kiugrassza az ágyból. :D
2016. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet 5:20-kor akar kelni, de nem tud...


De lehet úgy csinálja mint én...

3:55 4:05 4:10

4:45 5:00 5:05

ezekre az időpontokra állítok be ébresztőt, ha akarok akkor 4:20-kor indulok munkába, ha akarok akkor 5:20-kor, attól függ, hogy van kedvem felkelni...

Ha akarnék mehetnék 7 vagy akár 8:20-kor is, de akkor tovább kéne maradnom.

Mondjuk nálunk én első hangra kelek, többieknél szól perceking (vagy ameddig nem keltem fel őket) az ébresztő.

Ha zavar beszéld meg vele.


23F

2016. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dejóó hogy itt ilyen èber emberek vannak... Vajon mièrt a sok "vicceskèp" h èn èbresztőm meg mások èbresztője?

Van valami alapja. Nem lustaság.

Csupán annyi, hogy van aki elsőre felkwl vam aki nem. Ès álltalában az aki elsőre felpattan gyengèbb akaratwrővel rendelkezik, nemegytől hallottam azt, hogyha visszaaludna akkor a második èbresztőre nem kelne fel. Kimegy a konyhába kv-zni hajmosás hajvasalás egyenes hajjal ès hasonló fontos dolgok.

Ezzel szemben èn is sok èbresztőt állìtok be, az utolsö pillanatig hùzom, nekem az ágyban van az ami másnak csukott szemmel kvzás közben.

Mellesleg pofára is esnèk szó szerint ha elsőre felkelnèk, az ájulás kerülget. A szivem vagy mittudomèn. Fizikai fájdalmat èrzek ha elsőre ki kell ugranom.

De megèrtem azt is ha ez másnak zavaró ès kompromisszumkèpes vagyok. Az a tapasztalatom h az elsőre èbredőmben egyáltalán nincs megèrtès felènk!!

Saját tapasztalatból:

Nem fog tudni elsőre felkelni úgysem, de sztem annyiban kèrheted, hogy legyen kèsőbb az első èbresztő időpontja. Próbáltam èn is nemsokat èrtem el vele. Ha egyszobában vagytok, akk ezen kell változtatni valahogy.

Örök problèma :) koránkelő-hètalvó örök harc. A megèrtès az első! Mindkèt oldalról!

2016. máj. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Képzeld, én se kelek fel az első ébresztőre, de nem is csipogtatom másfél órán keresztül! Azért ez már messze van egy kicsit a korán kelő - hétalvó problémától...
2016. máj. 29. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!