Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki erős egyéniség, és ha...

Aki erős egyéniség, és ha fájdalom vagy csalódás éri olyan mintha leperegne róla. Belül neki is fáj csak megtéveszt azzal h nem mutatja?

Figyelt kérdés
Mindig is érdekelt mit éreznek az olyan ismerőseim akik erős karakterek és egy szakítás vagy bármilyen életben lévő fájdalom meg se látszik rajtuk.. jól elrejtik az érzelmeiket hogy ne higyjük h ők is éreznek?
2016. jún. 15. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Belül nekik is fáj, csak hát vannak akik nem akarják kimutatni, mert esetleg nem akarják hogy sajnálják őket. az egyik barátnőm ilyen, még viccelődik is ilyenkor, de ismerem és tudom hogy ilyenkor legbelül fájdalmat érez.
2016. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját példa: rám azt mondják, h erős egyéniség vagyok, de őszintén: én is ugyanúgy érzek, nekem is fáj, ha olyan történik,csak nem verem nagy dobra, mit érzek. Elhumorizálok a saját kínomon és úgy teszek, mintha nem fájna. Miért? Talán rossz volt a közeg az érzelmi fejlődésem közben,nem volt érdemes kimutatni mit érzek. Bár ez a párkapcsolatom szerencsére nem befolyásolja, ott ki tudom mutatni a szeretetem.
2016. jún. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a humorérzékem ilyen esetben még jobban felerősödik és sokat viccelődöm, a valódi érzelmeimről csak pár ember tud a világon.
2016. jún. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rám is azt mondják, hogy erős vagyok ilyen szempontból. Nem hagyom el magam, olyan, mintha meg sem viselne.

Na ez totál nem igaz.

Annyi, hogy ha a barátaimmal vagyok, akkor nem fárasztom azzal őket, hogy folyton panaszkodok, meg nyavalygok. Meg nem csinálok mindenből nagy problémát. Az élet ilyen, vannak problémák, amiket meg kell oldani. De ezért nem kell minden kis zökkenőnél kibukni.

Ettől függetlenül én is van, hogy kiborulok, de ezt inkább otthon, a négy fal között. Kisírom magam. Megnyugtatom magam: pl. zenét hallgatok, megnézek egy jó filmet, sütök valami finomat, vagy az is sokat segít, ha leírom, ami bánt.

Szóval nekem is fáj minden, csak ne erőltetem rá másokra a fájdalmam.

2016. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindezen válaszokból leszűrve: Az erős egyéniség azokat az embereket illeti meg, akik rendelkeznek annyi önuralommal, hogy ne az ismerősök/haverok előtt akadjanak ki a problémáik, gondjaik miatt.
2016. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hmm na mostmár én is tudom a titkotokat!!:) sajna én elég érdekes vagyok, mikor épp barátaimmal vagyok belém hasít ez az ézés és elhallgatok 2percre magamba süllyedek nagy szemekkel előre meredek, aztán utána újra visszatérek és nyomom a hülyeségeket nekik, szegénykék azthiszik valami ufó vagyok néha
2016. jún. 15. 12:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem annyira fáj, bár nem mondanám magamat erős egyéniségnek, csak bunkónak, és érzelmetlennek.

Általában nem fáj mert minek szenvedjek mások miatt, nincsen olyan lelki probléma, ami nem oldaható meg. Számomra legalábbis. És inkább nem panaszkodom, mint ahogyan előttem is leírták.

2016. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én elég érzelem nélküli ember vagyok, így általában minden lepereg rólam.

Kevés dolog van, ami szenvedést, fájdalmat okoz

2016. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: es ezt hogy érted el? Én túlságosan érző lélek vagyok és sokmindent felveszek és azon agyalok
2016. jún. 15. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!