Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak az idegesítő...

Mit csináljak az idegesítő osztálytársammal?

Figyelt kérdés
Nem igazán szoktunk beszélni, viszont ma előkerült a zene téma. Én megmutattam hogy milyen zenét hallgatok (punk, rock, metal,meg persze ezek keveréke, van köztük alternatív rock, pop rock is, stb.) erre ők bele se hallgattak csak elkezdtek hörögni és röhögni. Hogy miért rossz az amit én hallgatok? Mert agresszív, és csak hörgésből áll szerintük. Hogy az övék miért jobb? Mert azt 3 millióan hallgatták meg, az enyémet meg csak mondjuk százezren.. Most mit lehet az ilyenekkel csinálni?

2016. jún. 15. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg Dubstepet hallgatok, amire sokan rávágják, hogy mosógépzaj, pedig egy tök kreatív, élvezhető stílus. Ne érdekeljen más véleménye.
2016. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én rappet szeretek hallgatni. Arra azt mondják fúúúj, csak nyomják az üres, értelmetlen szövegeket mi értelme annak az egésznek.

Na és, engem se érdekel más véleménye, mindenki hallgasson olyat, amilyet akar.

2016. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te meg miért törődsz vele, főleg ha nem is dumáltok nagyon? Szard le.
2016. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen minden második ember kb.

Én is olyanokat hallgatok amin más csak néz, mert ők is ilyen fost hallgatnak amit a rádióba leadtak vagy százszor. Ha ők fikáznak téged, te is fikázd őket vissza. "Enyém legalább nem egy nyálas szar"

Én ezt szoktam csinálni, bár nem is mutatom meg nagyon a zenéimet másoknak, csak aki tudom hogy normális.

2016. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 veterán vas ***** válasza:

Legközelebb említsd meg, hogy a punk mellett, mániákus Puccini rajongó is vagy.

Esetleg tarts egy rögtönzött előadást a gregorián énekekről, vagy az autentikus karibi zenéről. Aztán ha semmit sem tudnak a témához vakkantani, akkor tekints rájuk végtelen megvetéssel, és Te kezdjél el gúnyosan röhögni. ;)

2016. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a stìlusa főleg zenékben. Mitől jobb egy zene ha többen megnézték? Ez nem bizonyít semmit. Nekik akkor nincs semmi egyedi stílusuk csak agytalan robotok az után mennek ami "aktuális" pedig a rock és metál zenéhez több tehetség kell mint pl: calvin harris ...stb. Ha lenézik a te ízlésedet add vissza bátran te is mondj megjegyzést.
2016. jún. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tom Benko ***** válasza:
A tízmillió légy érve. Igaz, szemléltették, hogy fingjuk sincs a műfajról (nem mellékesen a sajátjukról sem, elég egy picit utánajárnod). Utoljára amikor előkerült ilyen, megkérdeztem, hogy tudják-e, miről szól a kedvenc előadójuk egyik slágere.
2016. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Becky.Petczy válasza:

Ne hallgass rájuk!

Mindenkinek más az ízlése, ezért vagyunk egyediek.Hagyd rájuk és ne foglalkozz velük.

2016. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!