Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan bírjam elviselni a...

Hogyan bírjam elviselni a jogon az embereket?

Figyelt kérdés
Az ELTE ÁJK-ra járok, a tárgyaimat és magát a képzést imádom, úgy érzem megtaláltam ami érdekel, de ha a csoporttársaimra és úgy kollektívan a közegre gondolok egyszerűen felfordul a gyomrom. Az a túlzott magabiztosság, beképzeltség ami körbevesz elveszi a kedvem az egésztől. Máshol is hasonló a helyzet vagy csak nálam? Mit tanácsoltok?
2016. jún. 16. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hàt ha irritàlnak majd megszokod , màst nem tudsz tenni , tereld a figyelmed valami màsra , szard le őket.
2016. jún. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig jobb ha hozzájuk szoksz ha majd a szakmában érvényesülni akarsz. Egy jó ügyvéd ismeri a másik ügyvédet és a bírót is.
2016. jún. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha rómában jársz tégy úgy mint a rómaiak.
2016. jún. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
legyen 1-2 jó barátod és merülj el a tanulmányaidban, ez a legjobb, amit tehetsz szerintem (máshol is így van és a munkahelyeken még ígyebbül van)
2016. jún. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ELTE IK-n nem veszem azt észre, hogy beképzeltek lennének az emberek :D
2016. jún. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem csak ott, a Miskolci Egyetemen is ilyenek.

Viseld el amíg befejezed.

2016. jún. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Isten hozott a klubban :D En is ELTE jogot vegeztem es ehhez hozza kell szoknod...nem csak az egyetemen, de az egesz jogi palyan. Sajnos sok a gerinc nelkuli ember.
2016. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb jogot tanuló ember ilyen. Azért tart itt ez az ország. De szerintem te legyél különb mint ők. Nem kell olyannak lenned, ne is akarj olyan lenn. Hidd el, akkor sem lesz jobb, de még azzal a tudattal is együtt kellene élned, hogy te is olyan vagy. Úgyhogy maradj ilyen, amilyen most.
2016. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!