Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírom elviselni a negatív...

Nem bírom elviselni a negatív embereket?

Figyelt kérdés
Ha valakinek baja van azt természetesen meghallgatom, de amikor csak mondja az önsajnáltatot és beszélhetek neki bármit, mert ő csak mondja, hogy mi baja, meg már az életét is elunta, (hozzá teszem még 20 évesek sincsenek) ezek engem annyira lehúznak!! Egyszerűen nem bírom őket, elegem van ezekből. Lehet azért mert én is ilyen vagyok és elég a magam baja, vagy csak a pozitív emberekre vágyom... Nem tudom, de ezt már nem bírom elviselni, mit tehetek ellenük?

2016. márc. 18. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy toleráns és megértő, ha mások problémájában csak annyit látsz ,hogy mikor hagyja már abba... Ha te lennél rossz helyzetben, lehet fele eddig sem bírnád mint ők. De csak akkor tudnád milyen a másik oldalon.
2016. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
"azért mert én is ilyen vagyok" - Igen. Az azonos töltések taszítják egymást, a + és a - vonzza egymást a mágneseknél (is).
2016. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ne érts félre én szívesen segítek rajtuk, ha tudok, de mikor olyanokat mondanak ami már az én életkedvemet is elveszi... Hát akkor nem vagyok toleráns, sajnálom.
2016. márc. 18. 09:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Iktasd ki a negativ embereket az életedbõl,mert csak lehuznak és ezek az emberek lesznek majd idõvel az ellenségeid, helyesebben akik el fognak fordulni tõled.
2016. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne beszélj velük. De jobban tennéd, ha segítenél rajtuk. Ezek az emberek biztosan csak egy őszinte barátot keresnek, és lehet hogy neked is a javadra válna. :)
2016. márc. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Most mi is írjuk azt, hogy elegünk van már ebből a sok gyakorikérdéseken kiírt problémázóból, és nézzünk téged levegőnek, miután kiírtad ide a problémádat?
2016. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg velük hogy ez téged zavar, és hogy legyenek pozitívabbak, hidd el észbe fognak kapni ettől :) rá fognak jönni hogy tényleg mennyire idegesítő is lehet, és hogy már túlléptek egy határon. sztem csak nem veszik észre. tényleg nekik segítenél vele, ha ezt elmondanád:)
2016. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!