Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettétek már, hogy akik...

Észrevettétek már, hogy akik nyilvánosan, mások előtt égetnek be, aláznak meg valakit, és a saját igazukat bizonygatják, valojában azok a gerinctelenek és a hunyok a történetben?

Figyelt kérdés
2016. jún. 17. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem biztos,hogy ők a hunyók,mindenesetre jó nagy pr0li szokás.
2016. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze, nem mondom, hogy mindig igy van, de elég sokszor tapasztaltam már.
2016. jún. 17. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbségi komplexussal küzdenek. Attól érzik többnek magukat, hogy másokat megalázhatnak.
2016. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez így szokott lenni, de működik a karma:).

"Az kiabál a legjobban, akinél ég a ház."

2016. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó ha tudnád mit tudnék erről mesélni... de nagyon hosszú sztori, a lényege hogy egy ismerős elkürtölt egy információt amit tőlem tudott meg valakiről, majd szószerint az egész osztály előtt ő és még két haverja aláztak meg hogy én mekkora s**r alak vagyok hogy ilyet merek mondani valakiről, miközben én 1 embernek mondtam el, ő mindenkinek és persze hogy ez senkit sem érdekelt. Szerencsére az illetővel nem találkoztam azót aaz osztály meg nem beszél róla és el van felejtve de ott helyben éreztem ahogy megy fel bennem a pumpa és nem sok híja volt hogy 60 kilós lányként behúzzak neki egyet (fiú) és a mocskos kéjenc kárörvendő vigyorának *lenyugszik*
2016. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!