Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Észrevettétek, hogy mindenki...

Észrevettétek, hogy mindenki a saját autóját Isteníti és a többi márkát szinte számításba sem veszi?

Figyelt kérdés

Szemellenzősen ragaszkodik az övéhez.

Legyen az egy 300 ezres szakadt Golf 3, vagy egy fullos Audi A6.


2013. okt. 27. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Kifejtenéd, hogy egy 300 000-es 3-as Golf miért szakadt?

Egyébként a kérdésre válaszolva:

Nyilván azért, mert örül a nép, hogy egyáltalán egy szakadt 3-as Golfra is össze tudta dolgozni a pénzét. Örül, hogy fenn tudja tartani. Te meg leszakadtozod. Szánalmas gyerek vagy te. Amúgy meg nem mindegy, hogy kinek mi a legjobb? Ha dolgoznál és lenne autód, akkor neked is az lenne a legjobb, mégha egy kétütemű Trabant is.

2013. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tökéltetesn egyetértek az elsö válaszadoval!
2013. okt. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem vettem észre. Persze van ez az állatfaj amiről írsz, de az ismerőseim nagyobb része normális és képes belátni, hogy mindenkinek más az ideális és más tetszik.

Sőt, a saját autójuk hibáit is belátják. :)

2013. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tiz éve van meg a 3mas golfom,most átesett egy kis ujitáson,tökéletesen meg vagyok vele elégedve.Nyilván vannak ettől szebb és jobb kocsik,de ez az enyém,erről tudok beszélni,ezt szeretem,ez a hobbim.Máséról nem tudok nyilatkozni.
2013. okt. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Forditsuk vissza a kerdest kisse : en honapokig nezegettem a nepitelet.hu-t , kerdezgettem a kicsit jobban hozzaertoket,ez alapjan a legalkalmasabb autot kineztem es igy kerestem a hasznaltpiacon. Ezek utan vajon gondot jelent-e,ha szamomra ez a csucsmodell es valoban nem veszek szamitasba masik markat ? :)
2013. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


A 300ezres szakadt golf3 -om:

2013. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez rám nem igaz! Amikor Citroenem volt, én nem istenítettem, hanem szidtam mint a bokrot... :)
2013. okt. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!