Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy olyan...

Miért van az, hogy olyan emberek látják rondának magukat, akik egyáltalán nem rondák, meg olyanok látják magukat kövérnek, akiken nincs felesleg?

Figyelt kérdés
2016. jún. 17. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány.
2016. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak látszólagos önbizalomhiány, valójában önigazolás.

Sajnos sok ilyent látok:

"Jaj de csúnya vagyok".

"dehogy vagy csúnya, szép vagy".

"hmm de én akkor is így érzem".

"pedig tényleg jól nézel ki"

"na jó neked elhiszem" stb. stb. bla bla. májhízás....

2016. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de fake az egész. Én tényleg kövér vagyok, duplája annak, aminek lennem kéne. Nincs rólam a neten kép - csak régi szalagavatós, azt sem én tettem fel. Ennek ellenére soha nem nyávogok, hogy kövér vagyok. Miért? Mert a válasz az lenne, akkor fogyjál le.


De ezeknek senki nem mondja ezt. A nővérem is ilyen, jaj, de kövér vagyok, de az instagramon melltartóban pózol.

2016. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor nagyon gyorsan külgyed el a nővéred instagramját itt itt itt itt itt
2016. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Változó. A lányokra tényleg sokszor jellemző ez az önigazolás és sok lány másokhoz viszonyítja magát. Lát egy újságban egy modellt és úgy gondolja, hogy nem szép, mert nem modell kinézetű.

Egyeseknél tényleg önbizalomhiány. Én pl. nem gondolom úgy, hogy helyes lennék, mert sosem éreztem, hogy csak a kinézetem miatt közeledett volna egy lány. Ehhez képest, jó páran mondták már, hogy helyes vagyok.

2016. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én valóban rondának látom magam illetve ha tükörbe nézek vékonynak is!


Hogy miért? Mert a mai trendi társadalom ezt tuszkolja belém ,hogy legyek egy szétgyúrt szőke herceg!

2016. jún. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én rondának és kövérnek látom magam. Pedig az emberek azt mondják nem vagyok kövér.Hogy miért nem hiszek nekik? Mert szerintem direkt hazudnak,hogy jaj nehogy már jobban lefogyjak amire ő nem képes,vagy nehogy már jobb legyél nálam. Régen sokszor hallottam,hogy milyen ronda vagyok,aztán meg pár év múlva mindenki kb szépnek tartott. Gyakran hallom az utcán mintha rólam beszélnének,hogy milyen csúnya vagyok nem merek felnénzni sem. Néha ha a tükörbe nézek szépnek látom magam,de többször rondának. Nem értem én sem. Ja és ma beszólt az apám,hogy kövér vagyok,holott egyébként kövér azért nem vagyok,tény,hogy vézna sem,de hogy lekövérezzen? Látod mennyi ellentmondás akkor h ne lássam magam rondának és kövérnek?
2016. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Van aki tényleg önbizalomhiányos és nincs megelégedve a testével de ez általában az a közeg, akik tényleg kövérek és sok rajtuk a súlyfelesleg, csak töredék azon lányok összessége, aki nincs tudtában azzal, hogy csinos és valóban kövérnek gondolja magát súlyosabb esetben ez anorexiához is vezethet. DE, legtöbbször és ezt kár is meghazudtolni:

Szerintem egész egyszerűen azért firtatják és hajtogatják, hogy "jaj, annyira kövér vagyok" "jaj, olyan nagy a hasam"hogy megerősítést kapjanak az amúgy is tudott tényről, hogy bizony nem kövérek és a hasuk/combjuk/derekuk sem nagy. Tulajdonképpen, csak jó nekik hallani, hogy más megcáfolja a szerintük sem komolyan gondolt állításokat. Egófröccs, semmi más.

2017. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!