Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyjak, vagy sem? 3 hónapja...

Fogyjak, vagy sem? 3 hónapja szültem,15 kg felesleg maradt rajtam,75 kg vagyok, kövérnek nem mondható, inkább husi. Már nem szoptatok.

Figyelt kérdés
Párom azt mondja, igy is szeret, elfogad olyannak, amilyen vagyok, miatta nem kell fogynom. Engem zavar, mindigis vékony voltam, de nincs elég kitartásom és erőm diétázni, sem pedig tornázni, főleg, hogy a párom elégedett velem. Mit kezdjek magammal? Jelenleg nem érzem magam jól a bőrömben, de bevallom, lusta vagyok tenni azért, hogy ne igy legyen. Vagy kéne? 25 éves vagyok...
2010. okt. 8. 07:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
A legfontosabb hogy te meg legyél elégedve magaddal. A fogyás viszont csak diétával és tornával fog menni, tehát ha nem tetszel magadnak ha diétázni nem is legalább tornázni kezdj el, csak az első pár alkalom nehéz aztán már menni fog. Remélem tudtam segíteni.
2010. okt. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ne fogyókúrázz, kezdj el egészségesebben főzni, járj el babatornára v úszásra a gyerekkel és menjetek nagy sétákat + 3-4 üveg 2 l-es ásványvízzel a kocsiban ;)
2010. okt. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mióta nem szoptatsz,volt-e már menszeszed?

Én szoptatás után kb.2 hónap múlva spontán kezdtem el fogyni,napi 3-4 órákat sétáltunk a babával,elintéztünk mindent dolgot közben(posta,bolt,varrónő),este 6 után max.joghurtot ettem,és néha elmentam fél órákra bicajozni fürdetés után.1 hónap alatt menszi után -6 kg volt az állás,a többit nass,cukros üditők csökkentésével nagyobb kinlódás nélkül fél év alatt leadtam.Ne légy türelmetlen,adj időt magadnak,előbb utóbb vissza áll az anyagcseréd,ami esetleg marad azt ha wgyszer lesz energiád leadod.Sajnálom hogy ma az a trendi,hogy szülés után 1-2 hónappal modell alkatúnak kell lenni a kismamának.A terhesség alatt sok változás megy végbe,ezeknek idő kell.A 15 kg sem 1 hét alatt mnet föl,szerintem min.ennyi időt adj magadnak!

2010. okt. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem fogyjál vissza a versenysúlyodba, mert most még 3 hónappal a szülés után a szervezeted erre át fog állni és normalizálódni fog. De már egy év múlva, ha le is fogysz, nagy esélyjel vissza fog jönni. Én így jártam az első két gyerekkel, hogy ha rögtön a szoptatás abbahagyása után ráállok a fogyás témára, akkor könnyedén vissza is ment és maradt is, de a harmadiknál már én is ellustultam és azóta is azt nyögöm. Gondolj arra, hogy még fiatal vagy, és erre a plussz 15-re még rakódnak az évek során. Pláne ha még akartok gyekereket. Hidd el, most még könnyedén le tudnád adni, de ha már megállapodik a tested és beáll erre a mostani súlyra, és később, pár év múlva mégis úgy döntessz, hogy ennek a fele sem tréfa már, akkor tízszer olyan nehéz lesz. Én nagyon lebeszéllek, hogy 25 évesen beletörődj ebbe a + 15 kg-ba. Hosszútávon mégjobban utálni fogod a plusszsúlyodat és akkor már nehéz dolgod lesz. Nekem a harmadik gyerek után már minden más fontosabb volt mint a torna, meg aztán valahogy jobb lett az étvágyam is :-))) szóval maradt a felesleg, és azóta is utálom magam, hogy akkor frissiben nem kaptam magam össze. 40/N 20kg +szal
2010. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gond nélkül le fogsz fogyni a baba mellett: egyre több törődést igényel majd, nem nagyon lesz időd pihenni. :)
2010. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ácsika!


Írjátok itt páran, hogy akkor nem szedtem magam össze, már késő.......


Remélem tudjátok, hogy ez csak duma. Bármikor bárki válhat még bomba nővé 2-3 gyerek után is, csak akarat kell. Ami sokakban megvan, bennetek ezek szerint nincs. De akkor legalább ezt ne írjátok ide határozottan, hogy mások is így álljanak majd a dolgokhoz.



egy edző

2010. okt. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mig szoptattam nem fogyóztam,nehogy a tej rovására menjen.Utána pedig megválogattam mit eszek,és szépen el is indult lefelé a súlyom.ngem is zavart a +15kg,de a babám táplálása volt a fontosabb.
2010. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most meg ertheto, hogy faradt vagy, mivel a baba pici.


Viszont elkezdhetnel fogyasztani gyogynovenyteakat, mivel a vizet kihajtjak a szervezetedbol, es tisztito hatasuk is van, tehat mar itt elkezdtel valamit annak erdekeben, hogy az testedet formald, es kesobbiekben pedig elkezdesz esetleg egy tornat.

A tea fogyasztasa mellett lehetne neha maszirozast is vegeztetni, vagy pedig Te vagy a Ferjed masszirozza at a testedet,

mivel mar ezis hozzatartozik az alakformalashoz, viszont nem megeroltetoek, de nagyon hatasosak, es nagyon jot tesz a testnek, de a leleknek is.


Az "edzonek" igaza van, mivel Nekem pl. 4 gyermekem van, de a mai napig tartom a sulyomat, pedig mar felnottek a gyermekeim.

Igen volt olyan, hogy a szules utan mar 2 honappal elkezdtem az edzest,

de volt olyan is, hogy csak 6 honap utan, de mindig hasznos volt, es mindig tudtam valtoztatni az alakomon.

Most nagymama letemre kezdtem el eppen, mivel 4 kg feleslegem van, de nem a merleget nezem, hanem a ruhaimat nehezen gombolom be.


A testunket Mi iranyitjuk ugy, hogy hogyan szoktatjuk,

2010. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Itten senki sem kövér, csak a disznó. Legtöbbünknek csak husikájuk van, meg uszógumicskájuk. És ezek a kis semmiségek maguktól mentek fel ránk. A férjeink mind szeretnek, és azt mondják, ne fogyjunk le, mert így is jók vagyunk nekik. Egy darabig. Így ne is csinálj semmit magadért. Cipeld vígan magaddal a 15 kilódat mindenhova.

2010. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem kritikát kértem és főleg nem bántó szavakat. Nem tudom, szültél- e már, van- e gyereked, aki mindennél fontosabb és minden idődet leköti, de valószinüleg nem tiszta számodra, mennyire nehéz igy megeröltetni magam és még azzal is foglalkozni, hogy ledolgozzam a felesleget. Egyedül vagyok, párom külföldön van, a babám elveszi minden energiámat, nemhogy tornázni, de az ágyba bemászni esténként is megeröltető. De te biztosan maga vagy a tökély, a bombanő és a mintafeleség.
2010. okt. 8. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!