Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A felkapott sportesemények/ren...

A felkapott sportesemények/rendezvények miért vonzzák mágnesként a szép és csinos nőket? (hogy szolidan fogalmazzak)

Figyelt kérdés
A mostani foci EB-ről jutott eszembe és észrevettem, hogy nem telik el egy olyan futball eb/vb (F1-ről nem is beszélve), ahol ne mutatna a kamera minden meccsen legalább egy bögyös, tökéletes kinézetű, kifestett, zászlót lobogtató csajt. Ugye értelemszerű, hogy egy férfi vagy a fociért vagy pedig a balhéért utazik ki egy ilyen rendezvényre, de ha állítólag a nőket nem érdekli a futball, akkor mégis mi a péklapátért lehet 4 évente komplett fotógalériákat készíteni a csinos "szurkolólányokról". Nem akarok megbántani egy hölgyet sem, de akkor csak a felhajtásért és az 5 másodperces nézőtéri kameráért annyira vonzó ez az egész.

2016. jún. 17. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem statiszták
2016. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ilyen sok ember között nem nehéz szépet találni. Már csak a nagy számok törvénye miatt sem.

De a nők egy része kifejezetten keresi is az ilyen eseményeket, mert szeretik a sportolókat, vagy szeretnék őket. Kb. mint a zenekarok gruppijai.

2016. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is szép és csinos nő vagyok, de nem azért megyek ki a wimbledoni teniszbajnokság női döntőjére (férfi tenisz nem érdekel), mert leszbikus vagyok, hanem mert szeretem a teniszt. Ennyi. Szóval kár általánosítani. A szép lányok is szerethetik magát a sportot, nem csak a helyes férfi sportolókat.
2016. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem minden férfit érdekel a foci. És nem minden nőt. De ettől még vannak férfiak is, nők is, akik szeretik.

Én nem szeretem, nem is mennék meccsre. De a városunk vízilabda csapatának mérkőzésein szinte mindig ott vagyok :)

2016. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De érdekes, hogy fordított szereposztással én még nem találkoztam. Például, hogy izompólós alfahímek feszítsenek a közvetítői kamerának egy női műkorcsolya világbajnokságon vagy pilates/jóga nemzetközi fesztiválon vagy tudom is én hol, ahol sok nő van egyszerre. :D

Szóval értitek, tehát nem megbántva a szép/csinos csajokat, de azt hiszem helytálló megállapítás, hogy minden adandó alkalmat megragadnak, hogy a figyelem középpontjába kerüljenek.

2016. jún. 17. 18:31
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5: akkor ez a logika szerint, meccsre csak a csúnya nők járhatnak? :)
2016. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehetsz ennyire felszínesen buta, hogy szerinted a szép nőket nem érdekelheti a foci (legalábbis annyira, hogy valakit elkísérjenek). Gondolom úgy véled, hogy a nő helye a konyhában van, ha épp nem szülnek.
2016. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6: Nem, csak én úgy gondolom, hogyha valóban a foci érdekelné őket, akkor abban az esetben, ha arra az 5 másodpercre elkapja őket a közvetítő kamera, nem az lenne a legfontosabb dolog, hogy extrém mély dekoltázzsal, csücsörítve pózoljanak a kamerának.
2016. jún. 17. 18:45
 9/13 anonim ***** válasza:

1. Ezeknek az eseményeknek van reklámja, és ezek azokat is megtalálják, akik egyébként nem követik a kisebb meccseket, vagy kevésbé reklámozott ágazatokat.

2. Én többféle sportágat követnék szívesen, amikben nagyobb sikereink vannak, csak alig van erre lehetőség, többnyire csak a tematikus portálokon találok valami nyúlfarknyi infót, vagy ha facebookon követek ilyen oldalt például, akkor kapom az aktuális híreket.

3. Amióta van Nagy Futam Budapesten, egyet sem hagytam ki, mert érdekel, és nem a reklám miatt, minden évben már jó előre figyelem és várom az első híreket, hogy lesz-e, hol lesz, pályatérkép, hova helyezkedjek... stb.

2016. jún. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kamerasik vadasszak őket... Tudna mutatni csak csunya ronda nőket is... De az kinek jó? :D
2016. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!