Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A túlzottan szép és csinos...

Fradnay kérdése:

A túlzottan szép és csinos emberek miért válnak antiszociálissá, esetleg nárcisztikussá?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalatból tudom, hogy a nagyon gyönyörű nők és a tökéletes testű férfiak jelentős többsége szarik a többi emberre és nem érdekli mi helyes és mi nem az. Úgy vélik a külső adottságaikkal minden szabály alól mentesülnek. Szuper embereknek tartják magukat, amolyan felsőbbrendűnek.

Végtelenül antiszociálisak, sőt némelyikük egyenesen nárcisztikus.

Jómagam ezért is inkább az átlagos nők felé vettem az irányt, meg sem próbáltam egy nagyon szép nőnek udvarolni. Hisz ott van két ember. Az egyikükön van egy kis súlyfelesleg, átlagos az arca, de remek társ egy életre.

És van az a nő akinek kifogástalan az arca, tökéletes a teste, de egy retardált bunkó aki szerelmes a tükörképébe.


2013. máj. 22. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik barátnőm az általad leírt súlyfelesleges, átlagos nő, még sem ismertem nárcisztikusabb személyiséget nála. A szép emberek eleget hallják, hogy milyen szépek, és lassacskán elhiszik. Nem gondolnám, hogy a szép emberek antiszociálisak, elég nagy "holdudvar" veszi őket körül.
2013. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Mi a fenéért kell a külső alapján ítélni? Átlagos, szép ill. csúnya nők és férfiak közt is vannak kedvesek, jó fejek, bunkók ill. buták is. Ezt nem a külső határozza meg.
2013. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsô kettônek 100%-osan igaza van, pont ezeket akartam írni.
2013. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most nekem az jött le ,hogy egy szép nő akire vágyok elérhetetlen ,mert tojik a fejemre és hát be kell érnem egy átlagossal aki viszont elfogad (mert nem tudja ,hogy milyen egy felszínes általánosító fajankó vagyok) ,de nem szép és hát azért nekem még is a jobb nő kéne ,de ahhoz hogy tegyek érte valamit ahhoz p@nci vagyok. Egyébként miért is fontos az annyira szép test meg a tökéletes arc. Pl: Ami nekem szép az másnak nem ami másnak szép nekem nem az .Ennyi
2014. jan. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!