Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éjszaka miért mindenki ilyen...

Éjszaka miért mindenki ilyen bunkó?

Figyelt kérdés
Szóval, elhatároztam, hogy teszek egy esti sétát, mert sokan mondták hogy este hű de király kimozdulni, mindenki bulizik hangulat van stb. De mérhetetlenül sokkal bunkóbb volt mindenki az átlagnál, el sem álltak az utamból ha mentem volna el, beszólogattak, bunkóskodtak, 90% uk cigány volt. Mindenhol kigyúrt izmos pasasok járkáltak fekete pólóban, cigiztek, vitatkoztak, lökdösődtek, furán néztek. Pesten jártam amúgy. Nagyon nagy csalódás volt. Miért? Borzalmas volt, fuj fuj fuj utálok mindenkit. :( 18/F.
2016. jún. 17. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz helyen sétáltál, nem mindenhol ilyen. Van, ahol este bulihangulat van, máshol a rossz arcú emberek bújnak elő "királykodni".
2016. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos partis helyeken sokan keménykednek. Próbálj más környéken sétálni.
2016. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fuj fuj fuj? *nagyon nevetek*
2016. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A férgek szeretik a sötétet... ezért.
2016. jún. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jönnek elő az éjszakai élet királyai. És aki nem közéjük tartozik azt megölik vagy megerőszakolják. Szóval rendes ember nem merészkedik utcára ilyenkor.
2016. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
cigányoktól mit vársz... ezek mindenütt ilyenek.
2016. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!