Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miért vagyok...

Szerintetek miért vagyok ilyen elzárkózó? Miért nem tudok beilleszkedni és miért érzem azt hogy mindenki csak kihasznál? Egyenesen félek az emberektől!

Figyelt kérdés

Nem igazán értem magamat félek attól hogy ki fognak utálni pl az iskolából ha így folytatom.Iskola után (most lyukas órám van) általában csak itthon ülök gépezek,olvasok,tanulgatok,tv-t nézek esténként elviszem sétálni a kutyust ha nem esik az eső.

Gyakorlatilag mindent egyedül szeretek csinálni kicsit magányosnak érzem magam,de nem merek belekezdeni komolyabb barátság kiépétísébe mert sokszor volt már hogy csak addig voltam jó (kb minden eddigi ismerösömnek) ameddig adtam valamit vagy segítettem.

Tulajdonságom hogy önként szeret(tem) segíteni az embereken (én barom).

Ezúton a ténylegt jó,rendes emberek engem is nagyon értékes embernek tartanak segítőkésznek stb..

Van most az osztályomban egy lány aki szintén erős kétségeket ébreszt bennem..Elég gyanúsan viselkedik velem kapcsolatban pl amikor aközelemben van csöndesebb vagy amikor ránézek szinte mindig mosolyog és ő is nagyon szép meg aranyos csak nem tudom megérné-e belekezdeni.

Egyszóval ez még rosszkedvet is tesz az unalmas egyedül töltött nyomott hétköznapjaimra.

Régen nem voltam ilyen de most leginkább szeretek a háttérben meghúzódó csöndes megfigyelő lenni holott nem érzem így jól magam.

Nem értem én ezt.

15/f



2014. nov. 18. 07:37
 1/5 A kérdező kommentje:

legjobban csak aludni szeretnék de az elég nehezen megy általában és valahogy félek is az emberek között.

De nem értem én ezt.Régen társasági ember voltam minden hétvégén jártam valahova haverokhoz csavarogni vagy valami erre most?Semmi..

Nehéz lenne elmondani pontosan.

2014. nov. 18. 07:41
 2/5 anonim válasza:
én is így éreztem.. Nyugi. csak önbizalom hiányod van. :) nekem is. Valahogy turbózd fel . ;) :)
2014. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is ilyen voltam :) de egyszercsak jött egy változás, megtanultam megvédeni magam és letojni azt amit mások mondanak. Most is stresszes vagyok és önbizalom hiányos, de koránt sem annyira, mint régen. Ez leküzdhető :)
2014. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes felhívnod az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes számon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról (fülkéből is). Itt segítséget kapsz, hogy rájöjj, mi lehet a rosszkedved oka, és hogyan változtathatnál.
2014. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy mi !? Bocsánat..tessék? Amit leírtál, az szinte teljesen hasonlít az én helyzetemre.Én is ugyan ilyen múltat tudhatok a hátom mögött,és ilyen jelennel nézek szembe. Annyi külömbséggel,hogy lány vagyok. Neked is nehezen megy az alvás? Akkor te is tudod milyen az,ha rajtad kívűl már mindenki alszik csak te vagy még mindig ébren és ez hihetetlenűl idegesítő ..

Sablon szöveg: ne hallgass az emberekre, szard le a véleményeket,keresd a társaságot! - unalmas már,mi?

Ha gondolod írj, végülis lehet egész jól eltudnánk beszélgetni. :)

2015. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!