Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Utcán éjszaka miért nincs...

Utcán éjszaka miért nincs biztonságban a kocsi? Mindenki félti, hogy utcan hagyja. Napközben nem tudják feltörni mi?

Figyelt kérdés

Mindenki félti az utcán hagyni éjszakára a kocsit, mindenki kerítés mögé, garázsba rakná...

Mert nappal nem kell félteni mi?



2013. dec. 14. 19:42
 1/10 Sinead ***** válasza:
Éjszaka nem látni semmit, még azt se ha valaki babrál a kocsival. Nappal sokkal hamarabb észrevenni. Ezért (és még sok más miatt) szántam rá 170 ezer forintot egy fém mobilgarázsra.
2013. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lopni éjjel megy az ember.
2013. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted éjszaka nem kissebb a lebukés veszélye mint nappal?
2013. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon el akarod lopni, akkor nappal egy darus autómentővel is úgy el tudod vinni, hogy senkinek nem tűnik fel.
2013. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A tolvajok gyávák, jellemzően éjszaka dolgoznak. Ez tény, nem tévhit.
2013. dec. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nappal is elviszik.

És éjjel még feltűnöbb grasszálni a kihalt utcán. Bár lopni este szoktak általában. Mert azt hiszik senki nem látja öket ha ők se látnak.

múgy itt egy autótolvaj videó. Döntsd el magad mikor lopnak.

http://www.youtube.com/watch?v=PmSyJ5lo6Hs

2013. dec. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23:22 LOL, az öntökönszúrás klasszikus esete :) A leírás szerint hajnali 5 óra körül történt az eset. Szóval, ha csak nem nagyon-nagyon szorgalmas az autó gazdája és 4-re jár dolgozni, ő is éjszakára hagyta kint az autóját, és reggel találta hűlt helyét.
2013. dec. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az autómentős esetet én is átéltem, a szembeszomszéd kocsiját pont rakták fel amikor indultam a lányomért a suliba, és amíg a kocsimban matattam megkérdeztem -odaszóltam-, hogy mi a baja? Nem tudják.. Akkor hol a szomszéd? Ööö.. Nincs itt. Mondom azt hogy? 20 perce jött haza a kocsival, akkor még semmi baja nem volt. Kérdezem akkor esetleg valami azonosítót tudnak mutatni, esetleg a kulcsokat, okmányokat? Nincs.. Na itt esett le hogy valami nem kerek. Mondom ugye nem bánják ha felhívom a szomszédom? Ööö, nem kell, különben is miért pattogok itt? Közben hívtam a rendőröket mert leesett hogy sz@r van a palacsintában. Lebuktak végül, mert már a felesége hívta a zsarukat, csak nem mert kimenni. 1 perccel később már jöttek is a rendőrök. Ez fényes nappal, fél 3 körül lehetett..
2013. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
így van, nappal sokkal könnyebb lebukni, bár aki erre szakosodott, az simán leszállítja úgy, hogy 2 óra alatt már darabjaira van szedve az autó...éjszaka közepén nem számít senki arra, hogy te gondolsz egyet, és épp autózni akarsz, ellenben nappal bármelyik percben, és akkor lebukás van.
2013. dec. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
+ éjszaka randalirozik a sok diszkóból hazajáró részeg alkoholista horda...
2014. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!