Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha van olyan ember, aki az...

Ha van olyan ember, aki az egész világ kételkedését, vádolását, elpártolását, pletykálkodását és bántását kibírja, akkor én miért nem tudom elviselni csupán egy embertől?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy ennyire gyenge vagyok? Próbálok arra gondolni, hogy az az ember (vagy azok az emberek) kibírták egy jó darabig, akkor én miért nem? Miért nem tudok erős lenni?

2016. jún. 18. 08:10
 1/6 Inessential ***** válasza:
Erre csak te adhatsz választ.
2016. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Létezik s nem is vagyunk annyira kevesen.

Mert rossz hozzáállásod van, rosszul gondolkodsz, nincs gyakorlatod, nem küzdöttél még ezek ellen.

Ha kell segítség, írj nyugodtan.

2016. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt figyeltem meg hogy pont azok a legszemetebb emberek tűrik rosszul a bántást akik azt szokták meg hogy rendszerint ők gúnyolnak ki és szólnak meg másokat. Ez így van jól.

Ezzel nem célozgatok de valami oka csak van hogy az az egy ember téged bánt és te pedig rosszul viseled. Nekem az a benyomásom jött a kérdés alá írt apró betűs részből hogy ez már egy visszavágó a részéről.

2016. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tipikusan az a személy vagyok, aki senkit nem bánt, mindenkit próbálok megvédeni, ahogy csak tudok. Ott segítek, ahol tudok, értem ez alatt a barátaimat, családom, vagy más embereket, hajléktalanokat, stb...

Úgy érzem nem érdemlem meg a bántást. És nehezíti a dolgom, hogy ezt meg sem bírom mondani annak a személynek, mert hát hogy mondjam... Fogyatékos. Nem viccelek, ez nem leszólás. Hanem tényleg. Baj van a fejével, de azért nem annyira hogy ne bírná megérteni, hogy ne bántson ok nélkül.

És nem értem, hogy miért vagyok olyan gyenge, hogy nem bírom elviselni, amikor a példaképem is, meg még sok ember is tűrte a bántást az egész világtól.

2016. jún. 18. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ ki az az ember.

Én pl úgy nézek ki hogy nagyon sokan megnéznek, sőt elítélnek érte. Ha az utcán beszólnak nevetek, mondhatják hogy sátánista vagyok, meg ribi, meg "egy rendes nő nem öltözik így" rohadtul nem érdekel, de ha pl a barátom mondaná ezt az nagyon rosszul esne.

2016. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre szerintem pont az a válasz, hogy akit egy egész világ bánt, az megedződik, aki meg aranykalitkában élt, annak fáj az az egy is.
2016. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!