Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arrol, amikor...

Mit gondoltok arrol, amikor egy közösség rendszeresen kibeszél vkit a háta mögött, akit kedvelnek?

Figyelt kérdés
szoval amikor egy baráti kör vagy egyéb közösség tagjai rendszeresen kibeszélnek vkit a háta mögött (akit kedvelnek), nem rosszindulatuan, viszont olyan dolgokban, amikhez nincs közük és amikoről nincsenek csak félinformácioik, szoval az a tipikus vájkálás a másik életében és tudják, hogy az illetőt ez zavarja (jelzi is nekik), mégis tovább csinálják évekig. lehet ezt puszta joindulatu baráti beszélgetésnek nevezni ?
2016. jún. 18. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kibeszélés és a kedvelés számomra erősen kizárja egymást.
2016. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az előttem szóló hatalmas igaszságot mondott


ha valakit kibeszél(nek) akkor igazán sosem volt ott "kedvelés"

2016. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első 2 jól beszél, én az olyan társaságokat mind ott hagytam akik kibeszéltek, nem érzem, hogy hiányoznának...
2016. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább azt beszélik ki az emberek akiket nem kedvelnek. Az ilyen eseteknek nem szokott jó vége lenni mert ha az alany fülébe jut akkor ő is elkezd a kibeszélői rossz hírén dolgozni. Ami ugye várható reakció. Ezért még olcsón megússzák ha csak szól nekik a kibeszélés alanya hogy hagyják békén. Értelmes ember ért belőle. Az már beteges ha valakit rendszeresen kibeszélnek vagy teóriákat gyártanak róla minimális információkból vagy mi több besározzák.


Van a másik kategória amikor egy népszerűvé vált embert beszélnek ki. Valamilyen műsor szereplőjét például. De a népszerűség ezzel jár. Az az ember ezt az életmódot választotta. Természetes hogy a rajongótábor beszél az ilyen emberről. Vagy a híresebbekkel már a sajtó is foglalkozik.

2016. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazából mindegyik előttem lévőnek igaza van...

Nincs olyan hogy olyat beszélnek ki akit kedvelnek

2016. jún. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akit kedvelsz azt nem beszéled ki. Jó, persze van hogy mondjuk épp nincs ott az illető és elmeséled hogy ez meg ez történt vele/veletek, de olyankor se olyat mond az ember amiről a másik nem akarja hogy tudjon a társaság.
2016. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem jó indulatú, ha kibeszélik.

Szerintem nem kedvelik az illetőt, csak úgy tesznek.

2016. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!