Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy lánynak milyen helyzetben...

Egy lánynak milyen helyzetben szükséges verekednie?

Figyelt kérdés
Pl.ha kötekednek bele,gúnyolják vagy megtámadják,anyázzák stb.
2016. jún. 21. 21:32
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk gúnyolódásnál meglepi például valamivel,kiüti?
2016. jún. 21. 21:32
 2/20 anonim ***** válasza:
Megnézem egy lány mikor fog kiütni bárkit is. :D
2016. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Meglepődnél hány lány lehet képes erre.
2016. jún. 21. 21:42
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha a másik üt először, így önvédelem az egész.
2016. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Értem és hogy ha beszólogatnak neki és az egyik odamegy hozzá és megrúgja a vádliját,erre a lány megfordul és pont fejre rúg?
2016. jún. 21. 21:53
 6/20 anonim ***** válasza:
38%

Ez nem annak a kérdése, hogy illik-e vagy sem. Ha a jogot nézzük, akkor üthetsz, ha veszélyben az életed vagy meg akarnak erőszakolni(illetve védekezhetsz bármilyen fegyverrel). Ha csak gúnyolnak, jogilag nem verheted meg, de ha nem okozol maradandó sérülést, nem hiszem, hogy feljelent. Lazán körberöhögnék a srácot, ha bemenne a rendőrségre és feljelentene, mert tökön rúgtad egy nézeteltérés során... szóval a lényeg, ahogy érzed. Alapvetően kerülni kell a konfliktust, de tudom, voltam én is olyan helyzetben, hogy valaki annyira felidegesített, hogy nekimentem. De mondom, csak óvatosan, semmi maradandó sérülés, és alapvetően kerüld a bajt!

Remélem tudtam segíteni!;)

2016. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Chuck Norris vagy?
2016. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Zepney válasza:
41%

Nem azt mondom,hogy a lányok legyenek terminátorok, de igenis tudják magukat megvédeni. Vagy bizonyos szituációkban a helyzethez mérten megfelelően fellépni/cselekedni.

Írom ezt lányként ^^

2016. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

Lányok is simán elkalapálják az embert. Nem az illető nemén hanem erején, képzettségén és a tapasztalatán múlik. Ezek fejleszthető dolgok és a mai világban csajok is simán fejlesztik. Aki nem hiszi menjen le valami küzdőedzésre és próbáljon elverni egy tapasztalt csajt...

Amúgy szerintem pont ennyire ugyan úgy vonatkozik minden rád mint a fiúkra. Döntsd el hogy neked mi az a határ ami felett hajlandó vagy erőszakot alkalmazni. Találkoztam olyan emberrel aki azért képes lett volna nekem ugrani mert annyit mondtam hogy menjen már arrébb, de olyan is sok van akinek elhordhatod az anyját mindennek és szó nélkül tűri. Ha megtámadnak is döntsd el a szituációban hogy melyik a jobb számodra, futni vagy verekedni. Annyi hogy itt csajokkal elnézőbb a társadalom ha megfutamodik, mert mégis csak lány.

2016. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Na,velem a következő történt.Mindig is sportos lány voltam,keményebbnek mondtak mint a többi lányt.Adott volt a szituáció,hogy egy nyári táborban voltam és a barátnőmmel álltam.Három tahó fiú elment mögöttünk és mindenféléket mondtak nekem,hogy "de jó a segged",meg mi van "táncolótalpak"(ezt azért mondta,mert felléptem a táborban mint táncos),aztán fogta magát az egyik mögém jött és belemarkolt a fenekembe mindkét kezével,erre én megfordult és kb.pont fejen rúgtam és ő egyszerűen elesett,a barátai meg csak tátották a szájuk meg röhögtek én meg onnan elmentem a barátnőmmel.Azért volt ez nekem furcsa,mert idáig még soha nem csináltam ilyet és mindig is elengedtem a fülem mellett,de amikor ilyen lealacsonyítóan beszéltek hozzám,hogy "hú de megb*@sznám meg"meg ilyenek,felment bennem az adrenalin.Szerintetek ez szép volt egy lánytól?
2016. jún. 21. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!