Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves hölgyek, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, szerintetek milyen helyzetben elfogadható, illetve szükséges, hogy a párotok verekedésbe kezdjen miattatok?

Figyelt kérdés
Pl szórakozóhelyen valaki nem száll rá rólatok, vagy beszólnak az utcán stb...
2015. okt. 4. 21:44
 1/6 A kérdező kommentje:
* nem száll le rólatok
2015. okt. 4. 21:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint ez csak akkor elfogadható viselkedés, ha konkrét fizikai veszélynek van kitéve.


Egy igazi férfinak van annyi lélekjelenléte, hogy az általad említett incidenseket mindenféle fizikai atrocitás nélkül tudja kezelni.

2015. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha már fizikailag is támad a másik fél, és önvédelemre van szükség,, akkor is csak annyi agressziót, amennyi feltétlenül szükséges. Szóbeli fenyegetés, beszólás esetén nem kell ölre menni, nem szeretem a fölösleges agressziót. Nekem ez nem imponál, de a lányok többsége valószínűleg másképp gondolja. Nem szeretem az agresszív embereket.
2015. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a korábbiakkal, ha valaki megtámadja (őt, vagy engem), akkor védje meg magát (minket), de az is ténylegesen önvédelemről szóljon, nem kell visszaütni, ne legyen belőle verekedés. Nyilván ilyen esetben azt azért elvárom, hogy mellettem maradjon, próbálja meg menteni a menthetőt, leginkább szavakkal elkerülni a verekedést, de tisztában vagyok vele, hogy ha valaki verekedni akar, akkor az verekedni is fog. A kérdés, hogy ő ebben mennyire partner, és nem, nem igazán imponál, ha a párom az. Azok az idők már rég elmúltak, hogy a fizikai erőszak lett volna a megoldás a problémákra, legalábbis a személyek szintjén.


Egyébként meg, ha valaki szórakozóhelyen nem száll le rólam, azt magam is el tudom intézni, ha meg beszólnak az utcán, hát egészségükre, senkit nem érdekel. Ezek nem olyan esetek, amikor jogosnak tartanám (nemhogy elvártnak), hogy verekedni kezdjen.

2015. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, a szorakozohelyen. En is jo eros konyokuteseket adok a pasimra raszallo lanyokra, mindaddig, amig nem adja fel. (Az edzom is igazat adott nekem. )Pedig no vagyok.
2015. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha elkezd taperolni vagy ütni akarna, akkor. Sima beszólásra nem szeretném, ha rögtön pofonnal reagálna a párom, mert alapvetően elítélem az agresszivitást.
2015. okt. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!