Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok értelmes...

Miért nem tudok értelmes kapcsolatot kialakítani az emberekkel?

Figyelt kérdés

16/F vagyok.

Nagyon szeretnék már barátnőt, de egyszerűen lehetetlen számomra..

Egyszerűen képtelen vagyok kommunikálni a lányokkal. Sőt! Nem csak a lányokkal, hanem mindenkivel (senkivel?). Általában élőben már meg sem próbálok egy csaj felé nyitni, mert azt már elkezdeni is nehezemre esik, ezért ha csak van ürügy, akkor faceboookon kezdeményezek. A probléma, hogy max 1-2 napon belül megunom a lányt. Konkrétan nem a lányt unom meg, hanem megunom, hogy szenvedek a lánnyal, mert képtelen vagyok beszélgetni. Nem görcsölök rá, direkt próbálok laza lenni, de egyszerűen mindig olyan érzést kelt bennem a beszélgetés, mintha kínvallatáson lenne szerencsétlen csaj. Próbálok többet beszélni magamról, de egyszerűen fél-1 óra ilyen beszélgetés után feladom, akármennyire is jól alakuljanak a dolgok, mert iszonyat fárasztó a számomra.

A legidegesítőbb az egészben, hogy a fejemben tök jól eltudom képzelni, hogy mikről, miket fogok kérdezni/mondani neki, és mindenféle dologról van egy szerintem tök érdekes nézetem, amit majd szeretnék megbeszélni vele, de egyszerűen mikor a dologra kerül a sor, mindig elfelejtek mindent, amit előtte kigondoltam és retardáltnak állítom be magam, aki képtelen továbblépni a 'Mit csináltál ma délután?' kérdésen.


Gondoltam rá, hogy pszichológushoz megyek, de aztán rájöttem, hogy felesleges fizetnem azért, hogy beszélgethessek, ha NEM TUDOK BESZÉLGETNI.


Mit tegyek?


Lehetne ajánlani az alkoholt, szoktam is használni, olyankor jól mennek a dolgok, de hiába beszélgetek el jól egy éjszaka egy lánnyal, ha másnap ugyanúgy csak erőltetni tudom a kérdéseket..


2016. jún. 21. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még nincs akkor keress egy legjobb barátot és vele menj el helyekre mert ha előtte már megnyíltál akkor ő segíthet beszélni lányokkal (lehet a szárnysegéded, akár te is neki) és talán még barátnőt is segít szerezni neked :)
2016. jún. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, először szerintem is barátkozz. Az elején azt írtad, hogy lányokkal pláne nehezen beszélgetsz.. Nos,esetleg szerezz először lány barátokat, nagyon sokat tud segíteni az, ha ellenkező nemű barátai vannak az embernek. Mióta több haverom is van, kevésbé félek a fiúktól, pedig én aztán kb. rettegtem rájuk nézni is korábban. Arról nem is beszélve, hogy egy lány barát sokkal jobb tanácsokkal tud ellátni barátnő ügyben, mert jobban látja a dolgokat a lány szemszögéből. Egyébként hasonló problémával küzködök én is, szóval ha esetleg szeretnél beszélni, akkor írj nyugodtan.


18/L

2016. jún. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!