Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért van az, hogy bár már volt hosszabb kapcsolatom, jó ideje (kb.3. éve lassan vége) nem találok egy értelmes, szingli csajt sem és nem tudok kialakítani komoly párkapcsolatot? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár szóban jellemezném magam: céltudatos, jó kommunikációs készségű, kellően vicces és komoly vagyok, naiv és minden iránt érdeklődő, őszinte, sokat kérdezek és szeretek belemenni a lélek rejtett zugaiba, van egy elképzelésem az ideális nőről, úgy értem nem kedvelem a felszínes, osto.a nőket. Azokat kedvelem, akikkel bármiről el lehet beszélgetni és nem kukák. Persze nem hátrány, ha csinos is egy lány, de tudom, hogy hibáim nekem is vannak.
2012. jan. 22. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég üresfejűek manapság a lányok.
2012. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fogyóban vannak az általad keresett lányok.
2012. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt én is tapasztaltam...
2012. jan. 22. 21:47
 4/7 anonim válasza:
Léteznek, de nem feltétlenül bulikban meg nagy társaság központi egyéniségeként kell keresni őket. Akit te keresel, az talán inkább visszahúzódóbb, és lehet hogy észre se veszed a sok feltűnő r*banc miatt.
2012. jan. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem is probléma, csak én lány vagyok, és normális fiút keresek.
2012. jan. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A visszahúzódóbb lányokat nehezen veszik észre sajnos. (utolsó vagyok)
2012. jan. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én észreveszem őket, csak pont vagy foglaltak már, vagy nem nyitnak...Lenne kedved ismerkedni?
2012. jan. 23. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!