Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyűlölöm az embereket és nem...

Gyűlölöm az embereket és nem is tudok normális kapcsolatot kialakítani velük?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar ez az egész. Utálom őket. Magamat még jobban, azt hiszem, ezt vetítem ki másokra. Nem vagyok képes kialakítani velük normális kapcsolatot, félek tőlük, nem bírnak az emberek, nincs egy barátom se, nehéz eset vagyok, utálkozom, megbántok másokat. Van párom, vele viszonylag normális vagyok (:D), de falat húztam magam köré (nem tudom, ő hogy visel el, le a kalappal dlőtte, tényleg). Nem tudok megbízni senkiben sem. Egyik exem olyasmit mondott, hogy utálnivaló vagyok. Nem szerettem őt (szerelemből biztosan nem) viszont. Asszem igazán szeretni sem tudok.

Nem tudom, hogyan lépjek ki ebből, nem akarom így leélni az egész életemet :( Tud valaki ötletet, pszichológuson kívül, hogy mit tegyek?

És ha már pszichológus, TB-shez hogy mehetek, ha elvileg nincs bejelentett lakcímem Bp-n? (A rendes többszáz km-re van, így az nem játszik) Ő miket kérdezne?


2016. ápr. 27. 15:51
 1/2 tarnai ***** válasza:
19%
ÉN IS UTÁLOM MINDET. NEM VAGY EGYEDÜL.
2016. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Ezt te is meg tudod oldani egyedül. Valójában félsz, bizonytalan vagy önmagadban. Talán gyerekkorodban nem kaptál megfelelő és megfelelő mértékű szeretetet, amitől biztonság érzés fejlődött volna ki. Nézz magadba, ne félj másoktól, mert mások ugyanúgy félnek tőled és merjél szeretni, de várni ne várd el másoktól. És majd meglátod, ha önzetlenül adsz, akkor megerősödsz, biztosabbá válsz, nem akarsz szerelem nélkül együtt lenni valakivel azért, hogy hamis biztonságban érezd magad.
2016. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!