Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett ennyire divat hogy...

Miért lett ennyire divat hogy az emberek nem engedik hogy valamit végig mondjon a másik?

Figyelt kérdés
Vagy belepofáznak, vagy egyáltalán nem is hagynak szóhoz jutni.. meg kérdeznek és olyan érzésed támad mintha semmit nem érne a válaszod, vagy nem figyelnek, nem tartják tiszteletben. De leginkább az mikor nem hagynak szóhoz, vagyunk többen és annyira nyomják levegő nélkül, hogy szinte nincs szünet. Mit lehet ilyenkor tenni ?
2016. jún. 25. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem is van olyan munkatársam akitől, ha valamit kérdezek elkezd pofázni mindenféléről, de se eleje, se vége. Olyankor közbeszólok én is aztán, ha utána sem hagyja abba otthagyom a fenébe.
2016. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sétálj el.
2016. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De lassan már a barátok, rokonok körébe is ezt érzem
2016. jún. 25. 09:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Mintha verseny lenne hogy kitudna többet mondani megállás nélkül
2016. jún. 25. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:
szófosás szindróma
2016. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán beszélgetek olyan emberekkel, akik csak azért mozgatják a szájukat, hogy szavak jöjjenek ki belőle. Az én személyiségem totálisan alkalmas arra, hogy jelezzem, kivel, mikor és miről akarok beszélgetni. Mondjuk én nagydumás vagyok, szóval bármikor lenyomok bárkit beszédben, de általában az olyanokkal leredukálom a beszélgetési időt.
2016. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is értem, engem a szüleim mindig arra neveltek, hogy "inkább sz@rj zacskóba és azt szopogasd, de ne vágj közbe, mikor más beszél". Főleg a kortársaimnál veszem észre, ha pedig mondom, hogy haver, ne vágj már a szavamba még én vagyok a bunkó:D tényleg nem értem 13/L
2017. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!