Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Üdv! Nézem a focivébét, és...

Üdv! Nézem a focivébét, és azt vettem észre, hogy minden játékosnak rikító zöld v. narancssárga, esetleg kétszínű (egyik lába kék, másik pink) MIÉRT?

Figyelt kérdés
Eddig is az ilyen színes cipők voltak divatban, én játszok megye III-ban, ott is ez van, de ez a divat már ennyire begyűrűzte a világot? Miért nem látok senkin egyszínű, fekete cipőt (van kivétel, pl. az iráni kapus)? De ez elenyésző. Vagy csak az én ízlésemmel van baj?

2014. jún. 16. 22:00
 1/2 DEXTER22 ***** válasza:
Hülye divat csak nagymenőzés...aki tud az tud meg mezitlab is ...nike és a adidas évek óta versenygenek egymásal ..ezek a cégek milliokat fizetnek a sztár focistáknak hogy az ő ruhaikat meg cipőiket hordják..
2014. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"...hogy minden játékosnak rikító zöld v. narancssárga, esetleg kétszínű (egyik lába kék, másik pink) MIÉRT?"


Hogy meg tudja különböztetni az egyik bal-lábát a másiktól...

2018. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!