Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkahelyi együttérzés nem...

Bandi6891 kérdése:

Munkahelyi együttérzés nem létezik?

Figyelt kérdés

Anélkül hogy jellemezném a munkám:A sofőr meglökött egy mélyhűtőkombit miközben nem látott,én mögötte voltam hogy a helyére húzzam,a lökés pont akkor érte a kombit amikor majdnem kinyújtott kézzel fogtam,kis zúzódás érte valamennyi fájdalom is ért de az erő kiment belőle,fél/1 percig nem tudtam fogni,megmondták neki mi történt,erre a válasz:"Mindjárt megsajnálom."


Pedig nem feltűnősködtem,nem csináltam ügyet.Rosszul érzem magam még mindig,az ilyen nem esik jól az embernek.Itt vagyok 30 évesen és még mindig nem tudták kiölni belőlem az érzelmeket,pedig annyi rosszat tapasztaltam már de még mindig nem fagyott jéggé a szívem,pedig biztos jobban járnák,beleolvadnék a társadalomba.


2016. jún. 25. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem létezik!
2016. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

...és az ilyenek gyakran alkeszok is.

Én dolgoztam olyan helyen,ahol a targoncasofőrök műszakja úgy kezdődött,hogy a raktárvezetővel együtt bedobtak 1-2 sört(nem alkoholmenteset) az irodában.Ha valahol probléma van a melóssal,ott érdemes szólni valami fejesnek/igazgatónak,hogy nem ártana egy szondáztatás.Az alkoholisták ittasan is el tudják végezni a munkát,de az emberi viselkedés már nem megy nekik.Ha valaki paraszt módon viselkedik,akkor valószínűleg piált.

2016. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megvonási tünetek?vagy alapból az alkoholisták ennyire távol estek a normál emberektől?
2016. jún. 25. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es.


Amit írtál hogy ha valaki nagyon paraszt az piált?


Komolyan mondom, előző munkahelyemen felmondtam, volt egy ember, az nagyon kiakasztott. Össze vissza ordibált, voltak olyan helyzetek hogy meg se szólaltam, üvöltött, ilyen emberrel mi lehetett?

2016. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Személysfüggő.
2016. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!