Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felfordul a gyomrom nagyanyámt...

Felfordul a gyomrom nagyanyámtól! Miért csinál meg mond ilyeneket? Lent több.

Figyelt kérdés

Sokszor csinál olyanokat hogy eszi a savanyúságot kézzel az üvegből (én nem tudom megenni) és belenyúl az én tányéromba hogy "török mán hozzá a husodból" meg ilyenek és ottmarad az ujjai után a nyálas uborkadarab mert bekapja az egész kezét amikor eszik.Ez egy...

Utána még meg is piszkál így engem hogy mi van az orrom alatt,én meg azt hittem odahányok mert ott birizgált a maradékos ujjával.

Az a szebb része mikor úgy eszi a gyümölcsöt hogy a homlokára is jut belőle (mindig) de mikor legutóbb mondta miközben ettem a pörköltet (csak ült mellettem és magyarázott,beszéltetett engem alig tudtam enni mert mindig beszéltetett) aszongya ott a jó édes csirka bőre egyed azt is meg...

Na ekkor tényleg meglódult a gyomortartalmam.

Miért kell ilyeneket csinálnia?


13/l



2016. jún. 28. 14:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*csirke bőre - jav.


Eleinte mikor ilyeneket mondott röhögtem,de már retteget előtte enni BÁRMIT...És sokszor vagyok ott.

2016. jún. 28. 14:33
 2/11 anonim ***** válasza:
Megfordult már a fejedben, hogy szólsz neki? Mi tart vissza?
2016. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
gátlástalanul köpköd a tányérjába ha valamit nem akar megenni,túrja az orrát,és egyébként is egy kétszínű hárpia nem szeretek benne semmit,és anyám sem...
2016. jún. 28. 14:41
 4/11 A kérdező kommentje:
megmondani meg hiába,észre se veszi csak hangosabban szörcsög meg forgatja a szájában mintha nem hallaná...
2016. jún. 28. 14:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

FÚÚÚÚJ!!!

Hallod.. 1 példád után abbahagytam gyümileves evést..

Beszélj vele erről... Istenem... ááh.

2016. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Gondold el...Egyszerűen a sírás keringet mikor éhes leszek nála mert MINDIG ez van...

Édes csirkebőre...hogy lehet ilyet megszülni??

2016. jún. 28. 18:10
 7/11 anonim ***** válasza:

1. Beszélj vele akármikor, vállalnod kell a konfliktus- és veszekedés kockázatát ez van


2. Lakjál jól elõtte így nem leszel nála éhes


3. Csak elõtte csinálj ilyesmit hátha tanul belõle (undorítò megoldás tudom de hatásos lehet)


4. Legutolsó alternatíva: Ne menjetek hozzá!!


4.

2016. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem hogy örülnél , hogy még él. MJd ha már nem lesz hiányozni fog ez a rossz étkezési szokása .Amúgy tényleg próbálj vele erről beszélni.
2017. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó csúcs vagy LOL :D

Még hogy hiányozni fog az étkezési szokása! :D

2017. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem direkt még rá is játszik
2017. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!