Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előnyös ez az alkat nálatok?

Előnyös ez az alkat nálatok?

Figyelt kérdés

ez 2016, itt sajnos az emberek 90%-a pipaszárlábú, magas, hosszú combú, nagyon vékony nőkre bukik. De ha meglátnátok a mai ideál mellett egy ilyen nőt mit reagálnátok. Szerintetek ez jobb mint a mai divat? Szerintem abszolút, csak közvélemény kutatás végett kérdezem :D a válaszokat előre is kösz

Linkek:

[link]


[link]



2016. jún. 28. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Lányként az a véleményem róla:hogy noha formás,és kisportolt,összhatásában mégis formátlan! Nem tetszik,nem szeretnék ilyen lenni!
2016. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
látszik hogy sok munka van benne, de én sem szeretnék ilyen lenni, kicsit amorfnak látom, furcsa
2016. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Az utolsó nem tetszik. Látszik rajta az akarat erő,a sok testedzés. De mit kezd vele ha rövidek a lábai? A sok izom csak méginkább összenyomja.
2016. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Az utolsó nekem sem jön be, az első viszont nagyon is.
2016. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nagyon bejönnek az ilyen testalkatú nők. A mai ideál labdába sem tudna rúgni mellette.
2016. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam mindenképp, imádom a sportos, izmos lányokat! Főleg akkor, ha magasak is, de ez nem a "mai ideál" miatt van, hanem mert én is magas vagyok.
2016. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem az első még szódával elmegy, vékonyabb dereka van, szóval még igy is nőiesebb alkata van. A második lány viszont egyáltalán nem tetszik, nőietlen.

Én személy szerint inkább lennék kevésbé izmos, esetleg kicsit husisabb, ennyi izmot még férfiakon se találok annyira esztétikusnak, nem hogy egy nőn.

2016. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha nem csont és bőr egy lány, az izmot sem vetem meg, de azért ne is ilyen legyen:

[link]

A feje nagyon jól néz ki, de a teste, túl izmos


Egyébként az első nekem is tetszik, a második pedig szerintem sokaknak(köztük nekem is) azért nem mert cigányos

2016. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"ez 2016, itt sajnos az emberek 90%-a pipaszárlábú, magas, hosszú combú, nagyon vékony nőkre bukik."

Sosem értettem az ilyen kijelentéseket. Mégis, miért bukna az emberek 90%-a az olyan csajokra?

A férfiak közül sokan szeretik a telteket, sokan a magasakat, sokan az alacsonyakat, sokan a vékonyakat. Sokakat jobban érdekel az arc, mint az alkat.


A képeken szereplő alkatú lány ugyanúgy bejön, ahogy még jó pár más alkatú lány is. Amiért nem járnék ilyen lánnyal, az inkább a személyisége. Ismerek pár hasonló lányt, de a közösségi média az életük, mindig más véleménye érdekli őket. Nem igazán az én világom.

2016. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most mivan ezek szépeek!! Nem baj az ha vannak izmai.
2016. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!