Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Futni megyek a párommal. De...

Futni megyek a párommal. De nagyon izgulok, mert nem vagyok sportos alkat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

már jó pár éve együtt vagyunk. ő régebben sportolt(pár éve). én sosem .

eléggé el vagyunk tunyulva, így futni akarunk járni esténként. de kicsit félek,hogy nem -e ábrándul ki belőlem,hogyha hamar kifulladok?

amúgy nem vagyok túlsúlyos, inkább az a gond,hogy puha vagyok :D alakom jó, de semmi izom.

ti nem ábrándulnátok ki kicsit? hogyha látnátok,hogy a barátnőtök egy kör után levegő után kapkod?


amúgy jó kapcsolat, jó a kommunikáció. szóval tudja is,hogy nehezen fog menni nekem, azt mondta nem baj, lesz majd jobb is, meg ő se van most toppon. de csak jobban fogja bírni mint én


2016. febr. 21. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből akkor lehet csak gond,ha behisztizel ,és eljátszod a nagyhalált,50 méter után ,és következő alkalommal már nem is mész vele futni és kategórikusan elutasítod a mozgást. Ha tőled telhetően, meg- meg állva, de lelkesen elkocogsz amíg tudsz ,és megkéred hogy ő se szaladjon nagyon el,és közlöd vele hogy majd szépen jössz vele másnap is csak hagyjon időt neked ,akkor ez csak erősíti a kapcsolatot.
2016. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan felhőtlen lenne a kommunikáció emiatt nem kéne aggódni szerintem. AMúgy nem is értem miért lenne ez gond...
2016. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"ti nem ábrándulnátok ki kicsit?"

Minden bizonnyal pár év után már tisztában vagyok a párom képességeivel.


Csak ahogy az első írja, ne siránkozzon, meg rinyáljon. Másrészt figyeljetek arra hogy ne mindenképp az ő tempóját próbáljátok diktálni, hanem próbálja felmérni a te "tudásod" és az alapján futni, folyamatosan növelve a távot, tempót. A fokozatosság nagyon fontos, mert másképp szétcseszheted a térded, ízületeid is a hirtelen terheléssel.

2016. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először is,ne stresszelj ezen,ha normális a párod,nem fog kinevetni.
2016. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fussatok egyéni tempóban, ne alkalmazkodjatok egymás sebességéhez. Kezdd kocogással, ne erőltesd magad kifulladásig, attól csak elmegy a kedved az egésztől. A futáshoz nagyon hamar hozzá lehet szokni, 3-4 hét múlva már nem lesz szégyellnivalód a teljesítményedben :)

Amúgy is, ha évek óta nem futott ő sem, akkor nem lehet túl nagy különbség az erőnlétetekben. De ha lenne is, akkor is büszkének kéne lennie rád, hogy elkezdtél lépéseket tenni a tunyaság ellen. A legtöbb ember ezt nem teszi meg, de te igen. Légy te is büszke magadra, még ha az elején lassú is vagy! Futásra fel! :)

2016. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket:))

majd megírom,hogy hogy ment

2016. febr. 21. 18:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a párod nem Ben Dzsonzon, ha igen, jelentsél beteget. És, ha fulladsz, mi van? Ő is így kezdte.
2016. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"amúgy jó kapcsolat, jó a kommunikáció."

Ezek után ez komoly kérdés??

Személyiség számít. H tudna emiatt kiábrándulni bárki valakiből akinek egy lepkelábnyi agya is van? >,<

2016. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!