Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki tud egy ojan módszert,...

Valaki tud egy ojan módszert, hogy azt álmodjak amit akarok?

Figyelt kérdés
Egy ojan módszert szeretnék érni ,hogy azt álmogyak amit akarok.

2016. jún. 28. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
ojant sajnos nem
2016. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze... Mint az eredetben mi?
2016. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen a hugom mondta de ez egy folyamat, először csak egy kisebb dologra kell koncentrálni alvás elött, pl arra h álmodban ugrasz egyet, vagy eszel valamit, aztán arra hogy egy kisebb eseménysor megtörténik, aztán egy személyre, én olyan egy hét alatt ilyen god-mode-ba jutottam xD de utána nem ment, nem emlékszem pontosan, de a lényeg csak fokozatosan pl ha álmodba eszel valamit, és érzed az ízét az csak egy kis jelentőségű, rövid eseménysor, kezdésnek tökély, alvás elött viszont gondolni kell rá és egy picit akarni is kell, de egy idő után egyre tudatosabban álmodsz majd és irányíthatsz.
2016. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tudok oJat. Ezt úgy hívjuk, hogy a tudatos álom. Elég sok idő kell az elsajátításához. Amióta ismerem és gyakoroltam 2-3 év alatt max 10x volt tudatos álmom. Keress rá, mert hosszú
2016. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!