Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék magasabb?

Hogyan lehetnék magasabb?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és 175 centi. Az iskolai tornasorba az osztályból a 16 fiú között utolsó előtti vagyok hátulról (a legmagasabb 195cm). Egyáltalán nem tartom cikinek hogy "alacsony" vagyok az osztálytársaimhoz képest, mert tudom, hogy az átlag magasság ebben a korban kb annyi mint az enyém. Egyszerűen csak nagy vágyam hogy magam, erős, izmos legény legyek. Eddig a magassággal adódnak csak gondok, járok kondiba és más edézsekre is, amitől már eléggé izmos vagyok, és emellett van rajtam zsír is (amit nem tartok hátránynak magamon, nem szeretnék vékony lenni). Szóval a kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetnék magasabb, vagy hogy növök-e és mennyit még?

2016. jún. 29. 00:03
 1/5 Inessential ***** válasza:
39%

Hogyan legyél magasabb?

Sehogy.

Fogsz-e még nőni?

Valószínű.

Mennyit?

Ezt nem lehet megmondani.

2016. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Azért így is elég magas vagy. Én alig érem el a 170 centit közép suliba a legalacsonyabb voltam. ez genetika függő, sehogy sem lehet befolyásolni. Én családomban a nővérem, a bátyám mind 175 cm magasak, apám 177-180 körül van. Édesanyám 160 cm magas, ő rá ütöttem ilyen téren.


A barátnőm családjába mindenki magas, még a barátnőm is elég magas nálam, de a húga viszont alig 158 cm magas, ő a nagyapjára ütött aki ilyen alacsony volt.

2016. jún. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
A 175 egyáltalán nem alacsony.Az osztálytársaid túl magasak.Az emberi átlagmagasság még mindig 175 cm
2016. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogyan
2016. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerős. Én is voltam legalacsonyabb + általában legvéznább is, ami még inkább zavart, bár később aztán kiderült, hogy nem vagyok annyira alacsony fajta, csak későn érős, későn növős voltam, tehát 1-2 év csúszással behoztam a többieket, amikor azok már nem nőttek, és a többséget le is hagytam.

Most látom, ez már egy régi a kérdés... Bár ha megvagy még, megkérdezném, hány centire sikerült a végén megnőnöd? És hány kg voltál illetve vagy?

2022. dec. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!