Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érez magában ambíciót...

Más is érez magában ambíciót arra, hogy másokon segítsen?

Figyelt kérdés

Szeretnék másokon segíteni, hogy egy jobb & kiegyensúlyozottabb, boldogabb életet élhessenek. Tisztában vagyok vele, hogy nem lehet olyat tanítani másoknak, amikkel én sem vagyok tisztában és, hogy segíteni sem lehet olyan dologban, amit nem értek, tehát először nekem kéne elérnem ezt a "jobb & kiegyensúlyozottabb, boldogabb" életet.


No, de visszatérve a kérdéshez, vannak itt mások is, akiknek vannak hasonló ambícióik és olyanok, akiknek esetleg lenne is kedvük megpróbálni tenni valamit az ügy érdekében?:) 19/f


2016. jún. 29. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen segítségre gondolsz? Én pl. járok egy öreg bácsihoz felolvasni, meg ezt-azt segíteni.
2016. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan ezt teszem ahol tudom.

Írj rám s felfejleszthetlek. Végre valakit erre is lehet!

2016. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

# 2

Minden megnyilvánulásod undorral tölti el az embert. Az ilyen szektásokat nem lenne szabad emberek közé engedni.

2016. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem igazán jól jönne a segítség 25/l

Régen én is másokon akartam segíteni, aztán rájöttem hogy ez van mögötte.

2016. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Minden megnyilvánulásod undorral tölti el az embert."

Minden ember más. Ezt nem tudhatod. Jót akaró embereknél ellenkezőjét mint mit nálad.

"Az ilyen szektásokat"

Nem vagyok szektás.

"nem lenne szabad emberek közé engedni."

Hozzám és kérdezőhöz hasonlókat világhírűvé kéne tenni, még több segítséget tudjunk adni.

2016. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem ismerlek Red és te sem engem, szóval ne vegyél egy kalap alá magaddal.
2016. jún. 29. 15:27
 7/11 A kérdező kommentje:
#1-es, akár olyan segítségre, mint amit leírtál, de leginkább olyanra gondoltam, mint pl. beilleszkedésben segítés olyanoknak, akiknek nehezebben megy. Lelki támogatás nehezebb időkben, stb...
2016. jún. 29. 15:28
 8/11 anonim ***** válasza:
A családon, barátokon kívül marhára nem érdekel, hogy kivel mi van. Néha elgondolkodom, hogy mondjuk milyen rossz lehet a hajléktalanoknak, de ennyi. Különösebb ambíciót nem érzek, hogy mások, főleg vadidegen emberek problémáival foglalkozzam.
2016. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as, eléggé közönyös vagy, sohasem tudhatod, hogy mikor szorulsz egy vadidegen segítségére.
2016. jún. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha ilyen ambícióid vannak, itt elég jó helyen jársz. Olvastam itt már jó pár kérdést, melyeknek a feltevője úgy tűnt, valóban mélyponton van.

Ha úgy érzed, tudod a választ 1-1 ilyen ember problémájára, írj neki. Lehet, hogy valóban segíthetsz rajta, esetleg meg is köszöni a válaszod.


Én amúgy gazdátlan, beteg állatokon szoktam segíteni. Az emberekkel sajnos az a tapasztalatom, hogy nem mindenkin lehet, és sokszor jó tett helyébe jót ne várj.

2016. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!