Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek szigoruak a szuleim?

Szerintetek szigoruak a szuleim?

Figyelt kérdés
Sminkelni bármennyire engednek,csak a tusvonalnál szóltak hogy az már egy kicsit sok. Körmömet is festhetem akármennyire még anyu a műkörömbe is beleegyezett. Öltözködésembe szintén nem szólnak bele. Bármikor mehetek bárhova,de úgy hogy azèrt ne az egész napomat a városban töltsem. Télen 7-ig. Nyáron fél 10-ig 10-ig is kinn lehetek. Házibulikba,diszkóba még nem engednek el,de lanpartyra mehetek a barátaimhoz úgy hogy az ottalvós lesz. A lefekvési határidő suliidőben: fél 10,tíz óra. Nyáriszünetben:éjfél. Egymagam sajnos este nem mernek otthon hagyni és úgysem hívhatom át a barátaimat hogy ők nincsenek otthon mert eléggé rávehető vagyok a hülyeségekre. Azt beszéltünk meg hogy házibulit majd 16 évesen rendezhetek,úgy hogy a házunk több melléképületre tagolódik és én az egyik melléképületben rendezhetek bulit úgy hogy ők a lakóépületben közben otthon vannak és nem zavarnak minket. Alkoholt,energiaitalt engednek nekem inni de csak mértékkel. Segítenem napközben minimális mennyiségűt kell. Tanulàsban elvárják általános iskolában a legalább négyes,gimiben a hármas bizonyítványt. Ja és 14 éves vagyok

2016. jún. 29. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez korrekt, de ha visszaolvasod, amit írtál te is rájössz, hogy az.
2016. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és diszkózni majd 16 évesen mehetek el
2016. jún. 29. 15:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem szigorúak, sőt nagyon reálisan nevelnek! Én például tuti nem engedném meg, hogy a 14 éves gyerekem alkoholt igyon.
2016. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Inessential ***** válasza:

Pont annyira szigorúak, amennyire kell.

Nincs ezzel semmi gond.

2016. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gépezni is engednek akármennyit,csak akkor szólnak ha egész nap előtte ülök ami ritkán fordul elő. Facebookon és akármilyen közösségi oldalon rajta lehetek a szüleim tudta nélkül. Azt sem ellenőrzik hogy kit jelölök be
2016. jún. 29. 15:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen korrekt. Nem tiltanak, nincs felesleges lázadás.
2016. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És szeretik ha normálisabb gyerekekkel barátkozom. Egy őrültebb barátnőm van akit anya nem bír mert mindeig belerángatott vmibe. A legkedvesebb jelző amivel illette az a degenerált volt. Xdd
2016. jún. 29. 15:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Rendeztek lanpartykat? :O
2016. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen :DD
2016. jún. 29. 16:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, 14 évesen ne akarj többet. Majd huszonévesen megköszönöd nekik és rájössz, hogy ha lesz gyereked te is így fogod nevelni. Amikor én voltam ilyen idős, mint te és nem engedtek el soha diszkóba 1x voltam amikor nagy nehezen kikönyörögtem(3 napig tartott 17 éves koromban) az volt az első és utolsó alkalom . Haza kellett érnem 9-re vagy 10-re folyton csak az járt az eszemben, hogy direkt csinálják ezt velem. Amibe így belegondolok sokadszorra és eszembe jut, talán pont ennek köszönhetem, hogy jutottam valamire. Majd ahogy telnek az évek, egyre engedékenyebbek lesznek.
2016. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!